واتزکه :دورتموند می تواند با جدایی گوندوگان کنار بیاید

سایت گل-
هانس یواخیم واتزکه، مدیر اجرایی بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کده که سران این تیم تمایلی به فروش ایلکای گوندوگان ندارند ولی در صورت جدایی او نیزمی توانند با نبود او به زندگی ادامه دهند.

این روزها شنیده می شود که گوندوگان مورد توجه سران تیم هایی مثل بارسلونا، رئال مادرید و منچستریونایتد قرار گرفته و احتمال می رود که در تابستان پیش رو بعد از جدایی از دورتموند به هر تیمی منتقل شود. این درحالی است که این روزها گوندوگان 23 ساله با مصدومیتی طولانی از ناحیه کمر دست و پنجه نرم می کند.

دراین شرایط بی ثبات واتزکه اعلام کرده که سان دورتموند دوست دارند بازیکنشان را حفظ کنند، ولی فروش او نیز برای این تیم فاجعه بار نخواهد بود.

واتزکه در صحبت هایی به اسکای سپورت نیوز گفت:« قطعا همیشه تلاش می کنی تا بازیکنان تراز اولت را در تیم نگاه داری. این کاملا طبیعی است. مامی خواهیم قرارداد ایلکای را تمدید کنیم ولی درعین حال باید فروش او را به چشم یک فرصت ببینی. در سال 2011 ما نوری شاهین را از دست دادیم. کسی که بازیکن سال بوندس لیگا لقب گرفته بود ولی توانستیم جایش را پر کنیم. طبیعتا ما ترجیح می دهیم تا امسال فقط یک بازیکن تراز اولمان را که لواندوفسکی بود از دست بدهیم.»

لواندوفسکی با سران دورتموند پیش قرارداد بسته تا در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد به بایرن برود. این درحالی است که پارسال نیز باواریایی ها با پرداخت 37 میلیون یورو ماریو گوتزه را از دورتموند خریداری کرده بودند

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.