قلعه نویی: اگر ضربه نوری گل میشد دیگر بحث بازی سیاسی نبود!/ از نتیجه راضی هستیم/ بازیکنانم مردانه بازی کردند

سایت گل-
امیر قلعه نویی پس از پایان دربی 78 ام که با نتیجه بدون گل به پایان رسید درباره این دیدار گفت: نیمه دوم پرسپولیس بهتر از ما بود بهتری از این نظر که گردش توپ بیشتری داشتند و از موقعیت‌هایی که می‌خواستند به ما ضربه بزنند را بسته بودیم.
جدایی بازیکنان در آستانه دربی: در 2 هفته گذشته 2 بازیکن از تیم ما جدا شد و خوشحالم که توانستیم جو روانی که علیه ما راه افتاده بود را جمع کنیم و بازیکنانم تشکر می‌کنم که فوتبال مردانه‌ای بازی کردند. اکنون سه بازیکن خواهان جدایی از استقلال هستند اما اسم‌شان را نمی‌گویم.

الان باید به فکر بازی ذوب آهن باشیم اکنون به تیمی کاپ قهرمانی نمی‌دهند و باید تلاش کنیم که فاصله‌مان را با تیم‌های پایین تر بیشتر کنیم.

جدایی بازیکنان تاثیرگذار است یا نه؟!: کم کم بازیکنان به ما اضافه می‌شوند و با همین ترکیب کار را جلو می‌بریم زیرا بازیکنان تلاش خود را بیشتر می‌کنند.

در تساوی های دربی مسائل سیاسی دخیل است؟! : به این مسایل ورود نکنید اگر ضربه نوری گل می‌شد و رحمتی می‌ایستاد و گل می‌شد دیگر نمی‌گفتند که بازی سیاسی بوده است. همه افراد از اقشار محتلف از سیاسی تا سایر دیگر دوست داشتند که بازی برنده داشته باشد.

کدام تیم بهتر بود؟! : قبول دارم که پرسپولیس فشار بیشتری آورد اما ما خوشحالیم که در این بازی به یکی از اهداف‌مان رسیده‌ایم و از نتیجه راضی هستیم و خسرو حیدری را به جلو فرستادیم تا توپ را در یک سوم دفاعی پرسپولیس نگه دارد زیرا این تونایی را دارد و از نتیجه بازی راضی هستیم زیرا 4 امتیاز هم تفاضل امتیاز داشتیم به یکی از اهداف‌مان رسیدیم و پرسپولیس ایجاد موقعیت نداشت جز یک کاشته. ما هم آنطور که باید بازی می‌کردیم نکردیم ولی به یکی از هدف‌هایمان رسیدیم.

بازیکنان خارجی تیم: ساموئل هافبک دفاعی بازی می‌کند ساموئل در دفاع وسط هم بازی کرده است. تونی دارد روز به روز بهتر می‌شود و اگر شرایط تاکتیک پذیری شان انجام شود وضع مان بهتر می‌شود و در آسیا به مشکل نمی‌خوریم.

مشکلات مالی استقلال کی تمام می شود؟!: استقلال حاشیه ندارد و روز گذشته هم مبلغی به حساب بازیکنان واریز شده و به عشق پیراهن شان و مردم بازی می‌کنند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.