دوری سه هفته ای نیمار از میادین ورزشی

سایت گل-
بازی دیشب ورزشگاه کولیسئوم که بازی برگشت بارسا و ختافه در جام حذفی اسپانیا بود، شب خوبی برای نیمار نبود

او در جریان این بازی از ناحیه قوزک پای راست مصدوم شده و در ابتدا نگرانی های زیادی دراین رابطه ایجاد شده بود ولی بعد از معاینات پزشکی مشخص شد که ماجرا اینقدرها هم جدی نیست.

البته او در لحظه زمین خوردن از درد به خود می پیچید وهمین نگرانی ها را بیشتر کرده بود.

بعد از اتمام این مسابقه سران بارسلونا اعلام کردند که ستاره برزیلی ازناحیه تاندون قوزک پای راست مصدوم شده و روز جمعه تست های دقیق تری روی پای او انجام خواهد شد و مدت دقیق مصدومیت او اعلام می شود ولی انتظار می رود که او دست کم برای سه هفته از میادین ورزشی به دور بماند.

بعد از این مصدومیت بود که نیمار از جایش بلند شدو تلاش کرد تا به زمین بازی بازگردد ولی وقتی روی پا ایستاد حتی نتوانست یک قدم راه برود. از همین رو او تعویض شد و الکسیس سانچس جایش را در زمین مسابقه گرفت و ستاره برزیلی با درد زیادی به رختکن منتقل شد. او لنگ لنگان از کنار زمین و با کمک دونفر از میدان خارج شد و برای او برانکارد آورده نشد. حالا احتمال می رود که او به بازی تیمش مقابل سیتی در دور یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا برسد

پدر نیمار هم که همراه با کاروان بارسلونا به مادرید سفر کرده بود، بلافاصله خودش را از جایگاه ویژه به رختکن رساند تا از حال و احوال پسرش جویا شود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.