استقلال یک – استقلال خوزستان صفر/ لایق و خوش شانس!

سایت گل-
هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال – جام خلیج فارس
ورزشگاه آزادی
داور: شاهین حاج بابایی
کارت زرد:سهراب بختیاری زاده- نیکبخت واحدی – جی لوید ساموئل
ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، خسرو حیدری، جی‌لوید ساموئل، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، پژمان نوری، سیاوش اکبرپور، محمد قاضی، هاشم بیک‌زاده، مهدی نظری(از دقیقه 75 آنتونیو کاروالیو) و علیرضا‌ واحدی‌نیکبخت( از دقیقه 46 آندرانیک تیموریان)

سرمربی : امیر قلعه نویی

ترکیب استقلال خوزستان:

پرویز کریمی، سهراب بختیاری زاده، هادی خنیفر، عادل کلاه کج، ایمان مبعلی، کولی بالی( از دقیقه 81 ادریس ترائوره) ، محمود تیغ نورد( از دقیقه 86 محمد اوسانی)، فرزاد جعفری( از دقیقه 64 مهدی خیری) ، میلاد میداودی، محمد طیابی و محمد ابراهیم خسروی

سرمربی: عبدالله ویسی

شرح گل: سانتر زیبای خسرو حیدری از سمت راست را محمد قاضی به زیبایی با یک ضربه ی سر به گل تبدیل کرد.

شرح بازی:

بازي در هواي سرد تهران و از ساعت 16 و 40 دقيقه آغاز شد. در همان نيمه نخست، خوزستاني‌ها نشان دادند که به قصد پيروزي به تهران آمده‌اند و از همين رو از همان دقايق آغازين بازي به سمت دروازه حريف خود حمله بردند.

در نيمه نخست، استقلال خوزستان روي حرکات زيباي ميداوودي مي‌توانست به گل برسد اما عملکرد خوب رحمتي مانع از اين کار شد.

با شروع نيمه دوم، استقلال تهران کمي جلو کشيد و در چند صحنه خطرناک ظاهر شد. مهدي نظري در دقيقه 57 با دروازه‌بان استقلال خوزستان تک به تک شد اما نتوانست از فرصت استفاده کند. يک دقيقه بعد هم شوت تيموريان با اختلاف کمي از دروازه به بيرون رفت.

پس از گذشت چند دقيقه از نيمه دوم، سيل حمله‌هاي استقلال خوزستان شروع شد تا جايي که ميلاد ميداوودي در چند صحنه نمايش فوق‌العاده زيبايي ارائه داد.

اين بازيکن يک بار هم از پشت محوطه جريمه شوت محکمي را روانه دروازه استقلال ميزبان کرد که به ديرک دروازه برخورد کرد.

در ادامه بازي و در دقيقه 76 سانتر کم‌جان خسرو حيدري روي خط محوطه جريمه به قاضي رسيد. مهاجم استقلال هم با ضربه سر توپ را روانه دروازه کرد که در کمال شگفتي بازيکنان استقلال خوزستان وارد دروازه تيم مهمان شد. چرا که دروازه‌بان استقلال خوزستان جايگيري مناسبي نداشت.

در ادامه سانتر خوب مبعلي با ضربه سر مهاجم اين تيم شرايط را براي تساوي فراهم کرده بود، اما اين ضربه با اختلاف بسيار اندکي به بيرون رفت.

استقلال با اين پيروزي 44 امتيازي شد و به صدر جدول بازگشت

بهترین بازیکن:

در تیم استقلال امروز پس از مدت ها پژمان نوری نمایش خوبی از خودش به اجرا گذاشت و البته خسرو حیدری باز هم عامل پیروزی استقلال شد. در تیم خوزستانی هم میداوودی فوق العاده بود و البته بد شانس!

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.