24 ساعت جنجالی در تراکتور ؛ از اخراج یاوران تا برکناری قریب الوقوع زینی زاده / جلالی و موبایلی که دیگر امن نیست

سایت گل –
مجید جلالی در سخت ترین روزهای زندگی حرفه ای خود قرار گرفته و با چالشی مواجه شده که حتی از مشکلات سال دوم حضورش در پاس بیشتر به همش ریخته است .

ماجرا از انتشار خبر ابقای جلالی آغاز شد . وقتی که بعد از اعلام رسمی خبر در خبرگزاری ها ، تلفن جلالی به طور مشکوکی شروع به زنگ خوردن کرده و سیلی از فحاشی ها و پیامک های توهین آمیز به سوی او روان شده است . این موضوع آن قدر شدن داشته جلالی موبایل خود را خاموش کرده و حتی روی خط برنامه نود نمی آید . او سپس ، صبح امروز به تمرین رفت که در آنجا هم با اتفاقاتی غیرعادی و البته برخورد بد 60-70 تماشاچی مواجه شده که به طور عجیبی محوطه تمرین تراکتور را قرق کرده بودند.

جلالی پس از حوادث امروز که با دخالت نیروی انتظانی به پایان رسید تصمیم به بازگشت به تهران می گیرد که سردارپورجمشید ، رئیس هیئت مدیره در تماس با وی به او می گوید با تیم به تهران برود و با آرام شدن جو دوباره به تبریز بیاید . دراین فاصله ، یاوران ، رئیس کانون هواداران و دوست نزدیک زینی زاده ، مدیرعامل تیم به دلیل رخ دادن اتفاقات امروز اخراج شده .یاوران همان کسی است که شایعه سرپرستی اش هم به گوش می رسید . اما بشنوید از حمید زینی زاده که علاقه مند به قرارداد با تونی اولیویرا بود … گفته می شود او در 24 ساعت آینده از کار برکنار می شود و یک مدیر ورزشی آشنا جای اور ا خواهد گرفت .

به هرحال در تبریز اوضاع عادی نیست . جلالی کار سختی درپیش دارد و تنها حمایت هواداران شرایط را برای او عادی خواهد کرد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.