فدراسيون ايران به سزار ITC نمي‌دهد/ او هنوز با سپاهان قرارداد دارد

سايت گل- در حالي كه برونو سزار مهاجم فصل قبل سپاهان با تيم النصر قرارداد بسته، اما مشكلات موجود بر سر راه اين انتقال هنوز حل نشده است. به همين دليل فدراسیون فوتبال ايران تقاضای باشگاه اماراتی برای صدور کارت بازی سزار را رد کرد.

به گزارش گل به نقل از فارس، باشگاه النصر امارات که از یک باشگاه برزیلی برونو سزار را خریداری کرده در نامه ای از فدراسیون فوتبال ایران درخواست ITC این بازیکن را کردند. سزار در حالی که با باشگاه سپاهان قرارداد رسمی امضا کرد و حتی این قرارداد را در هیئت فوتبال به ثبت رساند بعد از پایان فصل برای تعطیلات به کشورش رفت و قرار بود به اردوی سپاهان در ترکیه ملحق شود اما بدون اطلاع قبلی غیبت کرد و سپس خبر آمد که با باشگاه النصر امارات قرارداد بسته است.

با پیگیری‌های باشگاه سپاهان مشخص شد باشگاه برزیلی که سزار را به صورت قرضی به سپاهان داده بود بدون در نظر گرفتن قرارداد این بازیکن با سپاهان وی را به باشگاه النصر فروخته است. فدراسیون فوتبال ایران نیز با توجه به قرارداد سزار با سپاهان درخواست باشگاه النصر امارات برای صدور کارت بازی را رد کرد. فیفا در روزهای آینده دلیل رد درخواست ایران را جویا خواهد شد و فدراسیون فوتبال بر اساس مدارک باشگاه سپاهان جواب خود را خواهد داد.

ضمن اینکه باشگاه سپاهان از باشگاه برزیلی به دلیل فروش این بازیکن شکایت به فیفا شکایت کرده است.

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.