تیموریان: بابانوئل جام قهرماني را به من مي‌دهد

سایت گل-
آندرانيك تيموريان در سال جديد ميلادي آرزوهاي مهمي دارد. او علاقه‌مند است در اين سال تيم ملي ايران در مسابقات جام جهاني فوتبال نتايج آبرومندانه‌اي به چنگ آورد. ديگر آرزوي مهم تيموريان در سال جديد سلامتي خانواده‌اش است.

سلام آقاي تيموريان، سال نوي ميلادي مبارك.
سلام، ممنون.
جشن باشگاه استقلال چطور بود؟
خيلي ساده و خوب بود. كلي گفتيم و خنديديم. همه بودند. اميرخان هم بود كه با هم عكس يادگاري گرفتيم. باشگاه محبت كرد و هم تيمي‌هايم هم در كنارم بودند. مراسم قشنگي بود.
از بابانوئل هديه گرفتي؟
– (مي‌خندد) پارسال بابانوئل به من قول داد كه جام قهرماني ليگ را يك روز برايم هديه بياورد. فكر كنم امسال اين هديه را از بابانوئل بگيرم و با استقلال قهرمان شويم.
اما پرسپوليسي‌ها صدرنشين هستند!
– تا پايان ليگ خيلي مانده. پرسپوليسي‌ها به خودشان زحمت ندهند چون امسال جام براي استقلال است.
در سال جديد چه اهدافي داري؟
زندگي آرام‌تر. پيشرفت بيشتر در فوتبال و خيلي چيزهاي ديگر.
بزرگترين آرزويت در سال جديد ميلادي چيست؟
اينكه ملي‌پوشان سالم به جام جهاني برسند و آنجا موفق شويم از آبروي فوتبال ايران دفاع كنيم و با نتايج آبرومندانه بازي‌ها را به پايان برسانيم. اين بزرگترين آرزوي غيرخانوادگي من است و در سال جديد اميدوارم كه خانواده‌ام هم سلامت باشند و بتوانم براي شان آرامش كامل فراهم كنم.
باقيمانده حقوقت را از باشگاه استقلال گرفتي؟
ديگر خسته شدم از اين بحث‌ها. دوست ندارم در سال جديد درباره مشكلات مالي باشگاه استقلال حرفي بزنم. الان حواسم به مراسم كريسمس است و دوست دارم خوشحال باشم.
به نظر مي‌رسد چندان از وضعيت موجود راضي نيستي؟
طبيعي است اما به احترام اين ايام كه براي من و خانواده‌ام خيلي مقدس است در اين‌باره چيزي نمي‌گويم.
براي ارامنه ساكن در ايران چه پيامي داري؟
دوست‌شان دارم و براي‌شان طول عمر، سلامتي و بركت در زندگي را آرزو مي‌كنم. آنها هر جا من را مي‌بينند ابراز لطف و علاقه‌مندي مي‌كنند. قلب من در بازي‌هاي ملي هميشه براي آنها تپيده.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.