بهروان حکم محسن قهرمانی را لو داد/سه شنبه داور جنجالی تبرئه می شود؟

سایت گل-
امروز هادی آیت الهی در مصاحبه ای خبر داد که دوشنبه یا نهایتا سه شنبه همین هفته کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حکم نهایی پرونده محسن قهرمانی را صادر می کند.نائب رئیس اول فدراسیون تلاش کرد هیچ کدی را در مورد حکم احتمالی ندهد. او تنها به این موضوع اشاره کرد که پرونده را به کمیته انضباطی دادیم که خدایی نکرده حق نا حق نشود. اما چند ساعت پس از این مصاحبه، غلامرضا بهروان در مشهد حرف معناداری را در آستانه صدور رای زد.او که بین خبرنگاران مشهدی بود مدعی شد به عنوان یکی از مسئولان فدراسیون می داند که تا این لحظه هیچ ادله محکمه پسندی علیه محسن قهرمانی وجود ندارد! بهروان به این حرف بسنده نکرد و ادامه داد:« این اتفاق نباید به این شکل رسانه‌ای و با آبروی افراد بازی می‌شد چون قهرمانی زحمات بسیار زیادی برای داوری کشور کشیده و تاکنون نیز هیچ دلیلی که دال بر محکوم بودن وی باشد در پرونده‌اش وجود ندارد» بهروان که با این ادبیات می خواست دل مشهدی ها را به دست بیاورد یک حرف جالب دیگر هم زد:« در این اتفاق با آبروی افراد و خانواده آنها بازی شده و بنده معتقد هستم اگر چیزی هم وجود داشت که در حال حاضر وجود ندارد باید توسط کمیته انضباطی و یا مراجع قضایی پیگیری می‌شد»

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد باید نهایتا تا سه روز دیگر حکم جنجالی ترین پرونده داوری تاریخ فوتبال ایران صادر شود. فدراسیون فوتبال پیش از این قصد اعلام حکم را داشت و احتمالا جوابش همان حرفی بود که امروز بهروان در مشهد زد.او به عنوان یکی از افراد با نفوذ فدراسیون که از تصمیم گیران آن هم به حساب می آید امروز در مشهد به صورت رسمی فاش ساخت که “هیچ” مدرکی از دید فدراسیون، علیه قهرمانی وجود ندارد. از سوی دیگر اگر قاضی حسن زاده طی صحبت های اختصاصی که با دایی، قهرمانی و افراد مربوط به این پرونده داشت، به چیزی می رسید دست کم افرادی مثل بهروان از آن مطلع می شدند و او هرگز در آستانه صدور رای چنین حرف هایی را نمی زد تا بعدا متهم به نا آگاهی نشود. بنابراین نتیجه گیری عقلانی این است که طی فردا و پس فردا حکمی صادر می شود که طبق آن محسن قهرمانی تبرئه شده وشاید نهایتا مدت زمانی که او سوت نزده، رندانه جز محرومیت نانوشته اش حساب شده باشد.

البته صورت دیگر قضیه هم این می تواند باشد که قاضی حسن زاده به معنای مطلق کلمه، مستقل کار کرده، که حتی شخصی مثل بهروان هم در جریان مستندات جدید پرونده اش نیست. از این روی شاید سوپرایزی برای مردم و صد البته بهروان و کفاشیان در راه باشد! به شرط اینکه این حکم در کشوی اتاق نبی حبس نشود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.