پیگرینی:تساوی عادلانه بود؛ توپ های زیادی را از دست دادیم و این دلیل مساوی شدن بازی بود

سایت گل-
مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی منچسترسیتی از ناکامی تیمش در حفظ توپ در جریان بازی با ساوثهمپتون ابراز حسرت کرد.

این بازی در شرایطی باتساوی 1-1 به پایان رسید که گل اول بازی را سرخیو آگوئرو برای سیتی به ثمر رساند و انتظار می رفت که تیم حریف چهارمین باخت متوالی اش را متحمل خواهد شد ولی آنها تدریجا به جریان بازی بازگشتند و پابلو دانیل اوسوالدو با گلی تماشایی بازی را به تساوی کشاند

در پایان این بازی پیگرینی به خبرنگاران گفت:« ساوثهمپتون خیلی خوب بازی کرد ولی مهمترین مشکلی که ما با آن روبرو شدیم این بود که خیلی ساده توپ ها را از دست می دادیم. ساوثهمپتون بازیکنان خوبی دارد و به همین خاطر توانستند توپ را در اختیار گرفته و برای ارائه یک بازی خوب تلاش کنند.»

در جریان این بازی ووقتی سیتی هنوز از حریف پیش بود آگوئرو فرصتی استثنایی برای زدن گل دوم تیمش را از دست داد و پیگرینی دراین باره گفت:« شاید گل دوم می توانست گل مهمی برای ما باشد که از راه نرسید. در 25 دقیقه ابتدایی بازی خیلی خوب بازی کردیم ولی نمی توان تنها یک موقعیت گل را دلیل رقم خوردن این نتیجه دانست. بعد از 25 دقیقه، توپ های زیادی را از دست دادیم و همین باعث شد تا ساوثهمپتون به جریان بازی برگردد.»

مهندس شیلیایی ادامه داد:« فکر می کنم که تساوی نتیجه خوبی برای ماست . ما یک امتیاز خوب گرفتیم و این طور نبود که ما 2 امتیاز از دست داده باشیم. تساوی نتیجه عادلانه ای بود. مهار ضربه اسوالدو کار آسانی نبود و باید گفت که این تنها فرصت آنها در جریان این بازی نبود. البته این دلیل خوبی برای ناکامی مادرکسب نتیجه ای بهتر نیست. ما امتیازات دیگری رااز دست دادیم ولی تساوی با ساوثهمپتون با درنظر داشته شیوه بازی آنها خوب است. این نتیجه ای طبیعی بود.»

از سوی دیگر مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تیم حریف هم در این باره گفت:« ما عملکرد خوبی داشتیم. اخیرا نتایج بدی گرفته بودیم ولی تیم ما همچنان باورزیادی داشت وتوانستیم مقابل سیتی به یک تساوی برسیم. در تلاشهای اخیرمان چندین فاکتور دخیل بودند و در برخی از بازیهای اخیر کمی بدشانسی آوردیم ولی تلاش کردیم تا مثل همیشه بازی کنیم و توانستیم از نظر مالکیت توپ از سیتی سبقت بگیریم.از این بابت واقعا خوشحالم.»

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.