آرسنال – هال سیتی: یورش ببرها به توپچی های صدرنشین

سایت گل-
صدرنشین لیگ برتر انگلیس سه شنبه عصر در ورزشگاه امارات لندن به میزبانی تیمی می رود که باید کاملا مراقبش باشند چرا که آنها موفق شدند در بازی اخیرشان لیورپول تیم دوم جدول را 3-1 شکست دهند.

آرسنال در حال حاضر با کسب 10 برد از 13 بازی نخست این فصل در صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس حضور دارد و آخرین پیروزی آنها شنبه عصر برابر کاردیف سیتی بدست آمد.

آرون رمسی ستاره ی آن بازی بود که در برد 3-0 تیمش برابر کاردیف سیتی دو گل تیمش را زد تا توپچی ها همچنان با چهار امتیاز اختلاف نسبت به چلسی تیم دوم جدول به صدرنشینی ادامه دهند.

رمسی در حال حاضر در مجموع رقابت های این فصل برای آرسنال 13 گل زده و قطعا در روند گل زنی های اولیور ژیرود مهاجم فرانسوی آرسنال بسیار تاثیر گذار هم بوده.

مسعوت اوزیل خرید گران قیمت تابستانی باشگاه آرسنال شنبه عصر برابر کاردیف سیتی دو پاس گل تیمش را داد و در فرم خوبی به سر می برد در حالی که عملکرد خط دفاعی آرسنال هم در حال حاضر جزء بهترین های این فصل لیگ می باشد

اشچسنی دروازه بان شماره یک آرسنال این فصل از رقابت ها 10 گل خورده و تیمش در بازی های خانگی سال 2013 تنها دو بار طعم شکست را تجربه کرده.

با توجه به دیدارهای مهم پیش رو که به ترتیب برابر اورتون،ناپولی،منچستر سیتی و چلسی بوده بنابراین آرسنال به هیچ وجه نمی تواند هیچ امتیازی برابر هال سیتی از دست بدهد.

در عین حال پسران استیو بروس در آستانه این بازی موفق شدند یکشنبه عصر لیورپول را در ورزشگاه کی سی 3-1 شکست دهند،جایی که آنها عملکرد فوق العاده ی داشتند.

با وجود حمایت های فراوان برای تغییر نام باشه به ببرهای هال سیتی،استیو بروس و تیمش با شکست لیورپول کاملا بر روی پیشروی در جدول رده بندی لیگ برتر تمرکز کرده اند

لوکاس پودولسکی مهاجم،الکس چمبرلین و یایا ساناگو هر سه با سپری کردن مصدومیت شان به ترکیب برگشتند اما آبو دیابی هافبک هنوز مصدوم بوده و در دسترس نیست.

در سوی دیگر هال سیتی هم بازیکنان مهمی چون سون آلوکو مهاجم،استفان کوئین هافبک و پول مکشن مدافع را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد در حالی که کریس دیویس مدافع آماده هال سیتی نیز محروم بوده.

آرسنال از سال 1988 به بعد پنج بار به مصاف هال سیتی رفته که چهار بار آن را بپیروز شده

با تمام این اوصاف تیم اهل یورک شیر در سپتامبر سال 2008 در ششمین مصاف لیگ برتر برار آرسنال یک برد معروف 2-1 در ورزشگاه امارت لندن کسب کرد

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.