بیل، نامزد کسب عنوان برترین ورزشکار ولز در سال 2013

سایت گل-
اگر گرث بیل روز شنبه هت تریک کاملی را مقابل وایادولید به نمایش گذاشت تا به بهترین نحو ممکن جای خالی کریس رونالدو را در ترکیب تیمش پر کرده باشد، حالا دلیل و انگیزه دیگری برای شادی دارد.

نام ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید حالا نامش را در میان 5 نامزد نهایی اعلام شده از سوی شبکه بی بی سی برای کسب عنوان برترین چهره ورزشی کشور ولز در سال 2013 می بیند.

بی بی سی در معرفی بیل نوشته:« او با انتقال جنجالی اش از تاتنهام به رئال مادرید مبدل به گران قیمت ترین بازیکن دنیا شد. او فصل گذشته با پیراهن تاتنهام 26 گل زد و در طول آن فصل جوایز متعددی از جمله بازیکن سال ولز را مال خود کرده بود.»

علاوه بر بیل که بیشترین شانس را برای کسب جایزه برترین ورزشکار کشورش در سال جاری دارد، نام آلد سیون دیویس، ورزشکار پارالمپیک این کشور که در ماه جولای دو مدال طلا را در مسابقات جهانی لیون کسب کرد و رکورد پرتاب وزنه را شکست دیده می شود. علاوه بر آنها لی هافپنی که بازیکن راگبی است و عملکرد خوبی در تیم ملی بریتانیا داشته و بکی جیمز دوچرخه سوار که 4 مدال در مسابقات جهانی دوچرخه سواری داخل سالن کسب کرده بود نیز دیگر نامزدها هستند. نون استانفورد که در مسابقات جهانی لندن در رشته سه گانه قهرمان شده بود و یک سال قبل از آن در جام جهانی زیر 23 سال نیز به مقام قهرمانی رسیده بود دیده می شوند

پارسال عنوان برترین ورزشکار سال ولز به جید جونز، تکواندو کار این کشور که در المپیک 2012 لندن مدال طلا کسب کرده بود اختصاص یافت. برنده جایزه امسال ساعت 20.30 (به وقت محلی) روز 9 دسامبر در مراسمی در کاردیف معرفی خواهد شد. برترین ورزشکار سال ولز به آرای ارسالی از سوی هواداران که از روز دوشنبه (دو روز پیش) تا 7 دسامبر ارائه می کند، انتخاب خواهد شد.

گرث بیل در بازار نقل و انتقالات تابستانی از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و به دلیل عدم آمادگی جسمانی مناسب وعدم حضورش در اردوی پیش فصل ،در ماه های ابتدایی با مصدومیت های متعددی مواجه شد اما در چند بازی اخیر او نشان داده که به روزهای اوج بازگشته و توانایی هایی که ازاوانتظار می رفت را به نمایش گذاشته.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.