کاسورلا: پر کردن جای ژاوی غیرممکن است

سایت گل-
سانتی کاسورلا، هافبک آرسنال، معتقد است پر کردن جای ژاوی در ترکیب تیم ملی اسپانیا تقریبا غیرممکن است.

ژاوی که اولین بازی اش برای لا روخا را در سال 2000 انجام داد، در چند سال اخیر یکی از ارکان اصلی این تیم بوده و کاسورلا احساس می کند که نمی تواند جای این بازیکن را پر کند.

او به ال پائیس گفت:” جانشینی ژاوی بسیار دشوار است؛ تقریبا غیرممکن زیرا او بی نظیر است. مقایسه شدن با او یک تعریف محسوب می شود اما ژاوی بازیکن منحصر به فردی است و کسی نمی تواند جایش را بگیرد.

فکر می کنم آینده اسپانیا تضمین شده است زیرا بازیکنان جوان بسیار خوبی دارد مانند ماتا، بوسکتس و سایرین؛ بازیکنان جوان تری که کم کم از راه می رسند مانند آلبرتو موره نو، مارک بارترا و ایسکو که در سطح فوق العاده ای بازی می کنند.

مهمترین مسئله این است که بدانیم ژاوی سه جام با اسپانیا به دست آورد و این اصلا آسان نیست. ما معمولا در تورنمنت های بزرگ در مرحله یک چهارم نهایی حذف می شدیم و به نظر می رسد این مشکل دیگر حل شده است و می خواهیم در فینال یک جام جهانی دیگر حضور داشته باشید.

در انگلیس همه در مورد بارسا و رئال صحبت می کنند؛ خیلی ها در مورد اینیستا و راموس از من می پرسند و همین طور سایر بازیکنان تیم ملی؛ نه تنها هواداران، بلکه بازیکنان آرسنال هم دائما سوال می کنند.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.