آنچلوتی: برای پر کردن جای خدیرا، نیازی به خرید بازیکن جدید نیست

سایت گل-
کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، احتمال انجام خرید در بازار ژانویه برای پر کردن جای سامی خدیرا را رد و اعلام کرد که ممکن است آرایش تیمش را به طور کامل تغییر بدهد.

ملی پوش آلمانی رئال در دیدار جمعه شب مقابل ایتالیا از ناحیه لیگامنت دچار آسیب دیدگی شد و برای شش ماه از میادین دور خواهد بود. ژابی آلونسو هم در دیدار اسپانیا مقابل گینه استوایی مصدوم شد اما گفته می شود او خیلی زود به میادین باز خواهد گشت.

آنچلوتی هم معتقد است که تیمش نیازی به انجام خرید در تابستان نخواهد داشت.

او در مراسم رونمایی کتاب جدیدش گفت:” ما به خرید بازیکن جدید فکر نمی کنیم. ما بدشانس بودیم؛ به ویژه در مورد خدیرا. خوشبختانه مصدومیت ژابی جدی نیست اما خدیرا بازیکن مهمی برای ماست که می تواند توازن تیم را حفظ کند. بدون او، ما باید به دنبال یک راه حل باشیم.

مطمئنم که می توانیم در غیاب او اوضاع را روبراه کنیم. غیبت او ضربه بزرگی برای ماست.ما چند گزینه در پیش داریم. ما می تواین جای او را با یک بازیکن دیگر پر کنیم تا اینکه سیستم تیم را به طور کامل تغییر بدهیم.

ما تنها باید مطمئن باشیم که در سیستمی که استفاده می کنیم، بازیکنان راحت باشند.”

گفته می شود آنچلوتی برای استفاده از گرت بیل در ترکیب اصلی تیمش تحت فشار است اما سرمربی رئال تاکید کرد که هرگز هیچ از مدیران باشگاه ها در انتخاب ترکیب اصلی تیم هایش دخالت نکرده اند.

” هیچ کسی تا به حال به من نگفته که باید از چه بازیکنان استفاده کنم. من در میلان دائما با برلوسکونی در تمام بودم اما تنها به این خاطر که احساس می کردم هر مربی ای باید به مقام ارشدش پاسخگو باشد.

اما این حق رئیس باشگاه نیست که به مربی بگوید کدام بازیکن را انتخاب کند.”

آنچلوتی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا رونالدو در مراسم توپ طلا شرکت خواهد کرد یا نه، گفت:” باید از خودش سوال کنید. تنها او می تواند بگوید که چه تصمیمی دارد.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.