راز مصدومیت های مسی از زبان پزشک سابقش/من بودم اجازه بازی به او نمی دادم

سایت گل-
جوردی آردِوُل، مصدومیت اخیر لیونل مسی که دومین مصدومیت نسبتاً شدید او در این فصل بوده است را نتیجه برنامه کاری فشرده‌ای دانست که این ستاره آرژانتینی در طول تابستان داشت و به او اجازه نداد به اندازه کافی به استراحت بپردازد.

وی در گفت‌وگویی با شبکه رادیویی اسپورتس کوپه گفت: مسی تا زمانی که 100 درصد آماده نشده بود نباید برمی‌گشت. اگر من بودم نمی‌گذاشتم زودتر از این برگردد، هرچند شاید از بیرون دیدن این وضعیت و اظهارنظر درباره آن کار آسانی باشد.

پزشک پیشین تیم بارسلونا افزود: در مصدومیت مسی فاکتورهای فراوانی تاثیرگذار بودند که یکی از آنها انگیزه خودش برای بازی کردن به محض آنکه بارسا به وی نیاز دارد و دلیل دیگر فشار اسپانسرها برای حضور این ستاره آرژانتینی در میادین است. ضمن اینکه نباید فراموش کرد که جام جهانی هم نزدیک است.

آردول با بیان اینکه «مشکلات زیادی در تیم وجود دارد که باید حل شود چون وضعیت فعلی بسیار پیچیده است»، در پاسخ به این سوال که آیا مسی در پایان این دوره خانه‌نشینی‌اش می‌تواند به مرز آمادگی کامل برسد یا خیر، اظهار داشت: دوره ریکاوری او باید از صفر شروع شود. با سپری کردن یک دوره استراحت ضروری و انجام یک برنامه خاص تمرینی می‌توان امیدوار بود که مسی به وضعیت ایده‌آل برگردد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.