مظلومی : این رکورد گینس را باید بشکنیم / 5 بازیکن را کنار می گذارم/ دندان بازیکن ما را شکستند داور عین خیالش نبود

سایت گل –
پرویز مظلومی بخش مهمی از حرفهای امروزش بعد از تساوی مقابل داماش را به داوری اختصاص داد:
داوری؟
در نیمه نخست روی ادینهو خطا کردند، در نیمه دوم دندان های دروازه بان ما را شکستند اما داور در هیچ یک از این صحنه ها به بازیکنان حریف کارت زرد نداد. حتی پنالتی در این دیدار نیز در شرایطی که داور بسیار نزدیک به صحنه بود، از سوی کمک داور اعلام شد. از اصفهانیان و عسکری درخواست می کنم فیلم این دیدار را تماشا کنند تا ببینند چه داورانی را به کار می گیرند.

اعتراض می کنید؟
باشگاه باید اعتراض خود را در مورد قضاوت این دیدار به کمیته داوران ارسال کند تا داور اشتباهاتش را در این دیدار برای دیدارهای آینده تکرار نکند. شاید بعضی از مربیانی که در اعتراض به داوری، داد و فریاد می کنند حق دارند و برای ما که حرفی نمی زنیم اینگونه قضاوت می کنند.

علت توقف مس ؟
مس در نیمه نخست بد بازی کرد و بازیکنان در باد بازی استقلال بودند، اما نیمه دوم بهتر بازی کردیم، موقعیت سازی شد و به گل نیز رسیدیم.تیم حریف، بازی بسته ای را به نمایش گذاشت و رو به بازی مستقیم آورده بود اما بازیکنان ما روی اشتباهات بچه گانه خود مانند دیدارهای گذشته، توپ ساده ای را که باید مدافعان به راحتی دفع کنند، در اثر یک بی احتیاطی در محوطه جریمه خطا می کنند و کمک داور این خطا را پنالتی اعلام می کند. در این شرایط خلاقیت بازیکنان مطرح است تا دچار چنین اشتباهاتی نشویم.

داماش ؟

ما قدر گل زده خود را ندانستیم و می توانستیم در این دیدار پیروز شویم و اولین برد خود را به دست آوریم. انتظار فوتبال بهتری را از تیم داماش گیلان داشتم و در بعضی دقایق بازیکنان این تیم وقت تلف می کردند و به نتیجه مساوی راضی بودند.

بازیکنان جدید؟
تیم ما در نیم فصل به ترمیم و تقویت نیاز دارد و مدیریت باشگاه باید همکاری لازم را انجام دهد زیرا اگر روال کار همین گونه پیش رود و هر کسی دیگری را بخواهند بیاورند، باز هم همین است. فهرست بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه مس کرمان داده ایم، در شرایط فعلی جذب بازیکن سخت است اما بعضی از بازیکنان برای آمدن در تیم مس کرمان تمایل دارند. البته یک بازیکن برزیلی نیز روز سه شنبه به تمرینات ما اضافه می شود و علاوه بر وی پنج بازیکن داخلی دیگر نیز باید جذب شوند و به طور طبیعی برای جذب این بازیکنان نیاز به خارج کردن پنج تا شش بازیکن از فهرست فعلی تیم داریم که در آینده اسامی آنها را اعلام می کنیم.

کیفیت چمن ورزشگاه باهنر؟
بازیکنان ما در زمین چمن ورزشگاه شهید باهنر کرمان با مشکل روبرو هستند و نمی توانند توپ را کنترل کنند و در زمین صاف بهتر بازی می کنند.بازیکنان تیم مس در زمین های صاف حریفان در خارج از خانه نشان داده اند که فوتبال را یاد گرفته اند و به همین دلیل دوست داریم همه دیدارهای ما خارج از خانه برگزار شود زیرا زمین ورزشگاه شهید باهنر کرمان چندان مناسب نیست.

استقبال تماشاگران ؟
هواداران باید در چنین شرایطی از تیم حمایت کنند و شاید آنها به دلیل دلسرد شدن از نتایج تیم به ورزشگاه نمی آیند اما باید بدانند تیم مس کرمان در شرایطی که پایین جدول است به حمایت آنها نیاز دارد.

آینده؟
تیم مس کرمان در نیم فصل دوم به طور مسلم بهتر خواهد شد و این رکورد پشت سر گذاشتن یک نیم فصل بدون کسب حتی یک پیروزی در کتاب گینس ثبت خواهد شد!

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.