نیکبخت : انگیزه زیادی دارم / تغییرات در استقلال فقط در حد حرف است / درهر شرایطی تابع تصمیم قلعه نویی هستم / با آمادگی کامل ، مدعی کسب جام هستیم

سایت گل-
اردوگاه استقلال این روزها در حالی تمرینات خلوتی را در مجموعه خود می بینید که 9 نفراز شاگردان امیر قلعه نویی در اردوی تیم های ملی بسر می برند . آبی پوشان طبق برنامه فردا به مصاف تیم نفتون خواهند رفت تا تدابیر تاکتیکی خود را برای انسجام و هماهنگی بیشتر مرور کرده و خود را مهیای حضور در ادامه رقابت های ماراتن سیزدهم لیگ برتر کنند . علیرضا نیکبخت واحدی ، بازیکن کارکشته مجموعه استقلال در خصوص شرایط این روزهای آبی ها گفت و گویی با ” گل ” انجام داده که از نظر می گذرانید :
*شرایط استقلال را چطور می بینی ؟
خب تعدادی از نفرات ما در اردوی تیم ملی و زیر نظر کروش هستند و چند نفری هم در اردوی تیم ملی زیر 22 سال حضور دارند . ما نیز مشغول انجام تمرینات آماده سازی هستیم تا هماهنگی بیشتری برای ادامه بازی ها داشته باشیم .
*غیبت این همه ملی پوش در استقلال برای تمرینات تیم مشکل ایجاد نمی کند ؟
خب این مسئله یک اتفاق طبیعی است که خیلی از تیم های لیگ با آن روبرو هستند . به هر جهت بازیکنان ملی پوش هم از تمرین به دور نیستند و تمرینات خوبی را زیر نظر کادرفنی تیم ملی دنبال می کنند . زمان خود ما هم همینطور بود و ما با این شرایط خیلی نا آشنا نیستیم . من فکر می کنم که استقلال این روزها شرایط خوبی دارد و بچه ها به زودی به انسجام مدنظر امیرخان خواهند رسید.
*طبق برنامه سازمان لیگ ، استقلال در 9 روز 3 بازی انجام می دهد ، این فشردگی برای تیم دردسرساز نیست ؟
البته که این فشردگی می تواند به تیم لطمه بزند ، چون بچه ها نمی توانند آنطور که باید و شاید ریکاوری خوبی برای بازی ها داشته باشند ولی باید به این مسئله هم توجه کنیم که ما در سال جام جهانی هستیم و بازی ها باید هر چه زودتر به پایان برسد . من فکر می کنم اگر تعامل خوبی بین تیم های لیگ با فدراسیون صورت بگیرد ، می توان این مشکلات کوچک را هم حل و فصل کرد .
*زمزمه هایی برای تغییرات در ترکیب استقلال در نیم فصل به گوش می رسد ، این مسئله را چطور می بینی؟
ببینید تا این جای کار تیم ما نتایج خوبی گرفته و ما توانستیم با رسیدن به جمع چهارتیم برتر آسیا به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم . به هر حال من فکر می کنم تغییرات در ترکیب تیم در حد حرف باشد چون خودم به شخصه چیزی در این رابطه از کادرفنی نشنیدم .
*شرایط خودت چطور است ؟
شکرخدا وضعیت خوبی دارم و روز به روز آمادگی خودم را بیشتر می کنم . این روزها انگیزه زیادی دارم و برای کمک به استقلال در هر شرایطی تابع تصمیم امیرخان هستم.
*فکر میکنی بتوانید مدعی قهرمانی در لیگ باشید ؟
تصور میکنم با انجام این 3 بازی عقب افتاده مان بتوانیم با نتایج خوب ، به صدر نزدیک تر شویم و به کورس قهرمانی برسیم. استقلال پتانسیل بالایی دارد که فکر می کنم با شرایط فعلی بدون شک مدعی جدی قهرمانی در بازی های لیگ و جام حذفی باشیم

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.