بنزما: بالاخره گل زدم؛از همه کسانی که از من حمایت کردند متشکرم

سایت گل-
کریم بنزما ستاره فرانسوی باشگاه رئال مادرید دیشب و در جریان بازی دوستانه تیم ملی کشورش مقابل استرالیا که با برد 0-6 خروس ها به پایان رسید، موفق شد تا به ناکامی هایش در زمینه گلزنی پایان دهد و برای فرانسه به گل رسید.

تا قبل از این گل بنزما 1224 دقیقه بود که برای فرانسه گلزنی نکرده بود و آخرین باری که او برای تیم ملی کشورش گلزنی کرده بود 16 ماه پیش و در بازی دوستانه مقابل استونی در ژوئن سال 2012 بود.

حالا خود او نیز اعلام کرده که انتظارش برای گلزنی طولانی شده بود ودر پایان این بازی دوستانه بنزما به خبرنگار تی.اف 1 گفت:« توانستم گلی را بزنم که مدتها بود فکرم را درگیر کرده بود. من از همه اعضای تیم که پشت سرمن بودند تشکر می کنم. خیلی خوب است که هواداران تیم پشت تو باشند. ما روز سه شنبه بازی دیگری مقابل فنلاند خواهیم داشت و در آن بازی به برد نیاز داریم.»

بنزما گل ششم و آخر تیمش دراین بازی را زد و از سانتر ریبری بهره برد تا به گل برسد:« دراین بازیها هواداران خیلی لذت می برند.» او و هوادارانش با کسب این برد تماشایی کاری کردند که هواداران حاضر در ورزشگاه پارک دو پرنس از دیدن این بازی شاد شوند.

.در پایان این بازی دوستانه، دیدیه دشام سرمربی تیم ملی فرانسه هم با ابراز رضایت از برد شاگردانش به این نکته اشاره کرد که مصاف با استرالیا سخت ترین بازی ممکن نبوده. او به تی اف 1 گفت:« این ارزش یک بازی ملی است. من می دانم که حریفمان در سطح و اندازه های ما نبود ولی این بازی ای بود که ما با عزمی راسخ و ارائه یک نمایش خوب، توانستیم به آسانی کارمان را پیش ببریم. زدن شش گل هرگز آسان نیست. این برد، یک برد تیمی است و عملکرد مثبتی برای تیم ماست.»

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.