فان پرسی: توقعش را نداشتم که جمعه رکورد کلایورت را بشکنم

سایت گل-
روبین فان پرسی، ستاره باتجربه تیم ملی هلند در صحبت هایی اعلام کرد که قبل از آغاز بازی تیم ملی کشور مقابل مجارستان تردیدهای زیادی درمورد حضورش دراین بازی مطرح شده بود و از همین رو او حتی ثانیه ای فکرش را هم نمی کرد که بتوانددر این بازی رکورد گلزنی پاتریک کلایورت را بشکند.

فان پرسی نیمه مصدوم در حالی گام به این بازی گذاشت که 2 گل تا رکورد گلهای ملی ستاره سابق بارسلونا برای تیم ملی هلند فاصله داشت. امافان پرسی دراین بازی هت تریکی تماشایی را به نمایش گذاشت تا بتوانداز کلایورت پیشی بگیرد.

فان پرسی در پایان این بازی به خبرنگاران اعلام کرد که تنها چند ساعت قبل از بازی فهمید که در این بازی برای تیمش به میدان خواهد رفت.

او در گفتگو با اس.بی.اس6 گفت:« راستش را بخواهید حتی توقع نداشتم که در بازی جمعه به میدان بروم. ما برسر حضورم در زمین شرط بندی کرده بودیم. در روزهای اخیر اوضاع شصت پایم بهتر پیش رفت و صبح جمعه تصمیم گرفتیم که یک ساعت بازی کنم ولی اصلا توقعش را نداشتم که اوضاع این طور پیش برود.»

فان پرسی در ادامه به تمجید از هم تیمی هایش پرداخت و گفت:« در 5 دقیقه ابتدایی من دو توپ را از دست دادم ولی تیم ما واکنش خوبی نشان داد و از این لغزش ها گلی دریافت نکردیم. بعد از 10 دقیقه ابتدایی بازی، واقعا فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. یکی از مهمترین اتفاقات این بازی گل دوم من بود. پاسی که از آرین روبن گرفتم عالی بود. من فقط لازم بود که ضربه آخر را با سرم به توپ بزنم. در گل اول کمی هم از شانه ام استفاده کرده بودم.»

ستاره هلندی ادامه داد:« وقتی جوان بودم، ضربات سر خوبی می زدم ولی بعد از آن کمی لغزش داشتم و ضربه سر، سلاح اصلی من نبود. در دو سال اخیر روی ضربات سر تمرین زیادی کرده ام و این جواب داده و می توان این را دید.»

تیم ملی هلند در آخرین بازی اش درمرحله مقدماتی جام جهانی 2014 روز 3شنبه در خانه ترکیه به میدان خواهد رفت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.