آرژانتین 3- پرو1 ؛ دو گل لاوتزی وبردی دیگر برای آلبی سلسته

سایت گل-
تیم ملی آرژانتین دیشب و در شرایطی که لیونل مسی قادر به همراهی شاگردان آلخاندرو سابه یا در داخل زمین مسابقه نبود، موفق شد تا با نتیجه 1-3 از سد پرو عبور کند. .

درابتدا این کلودیو پیزارو بود که در دقیقه 21 برای پروی میهمان گلزنی کرد ولی دو گل از اسکیل لاوتزی در نیمه اول و گل دیگری از رودریگو پالاسیو در نیمه اول سه امتیاز این بازی را به حساب شاگردان سابه یا واریز نمود تا با این برد ، آرژانتین صدرنشینی اش در جدول رقابتهای مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 درمنطقه آمریکی جنوبی را تثبیت کند. آنها حالا 32 امتیازه هستند و 5 امتیاز با کلمبیای رده دوم که آنها نیز صعودشان به جام جهانی را قطعی نموده اند فاصله دارند.

بازی دیشب شهر بوئنوس آیرس در شرایطی آغاز شد که پرویی ها می دانستند که هیچ شانسی برای راه یابی به جام جهانی ندارند و درپایان این بازی با 14 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفتند. با این وجود آنها بازی را قدرتمندانه شروع کردند و در دقیقه 21 بود که توسط پیزارو به گل رسیدند. ولی آنها نتوانستند خیلی از این گل لذت ببرند چرا که اسکیل لاوتزی تنها 2 دقیقه بعد بازی را به تساوی کشاند.

مهاجم پاری سن ژرمن در دقیقه 35 مجدا به گل رسید تا آرژانتین از میهمانش پیش بیفتد. اندکی کمی قبل از اتمام نیمه اول، سرخیو آگوئرو می توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند که این اتفاق در نیمه دوم رخ داد و رودریگو پالاسیو توانست کار میهمان را یکسره کند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.