دل بوسکه و دعوت از میچو به جای داوید ویای مصدوم

سایت گل-
بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا از میگل پرس کوئستا،ملقب به میچو، مهاجم اسپانیایی سوانسی دعوت به عمل آورده تا به جای داوید ویا که روزیکشنبه در جریان بازی اتلتیکومادرید مقابل سلتاویگو مصدوم شد به اردوی تیم ملی اسپانیا بیاید.
این اولین باری است که میچو در اردوی تیم ملی اسپانیا حضور خواهد یافت و با حضور میچو و پیوستن قریب الوقوع دیگو کاستا به اردوی تیم ملی اسپانیا، این تیم حالا 7 گلزن متخصص خواهد داشت.میچو ودیگو کاستا قبل از این دررایو وایه کانو باهم هم تیمی بودند.
با مصدومیت فرناندو تورس و داوید ویا بیسنته دل بوسکه از میچو دعوت کرده تا ماتادورها را یاری رساند. این طور به نظر می رسد که نیمکت نشینی ها درتیمهای باشگاهی باعث خط خوردن نامهای روبرتو سولدادو و یورنته از لیست دل بوسکه شده.
میچو یکی از ستاره های رقابت های لیگ برتر است و پارسال از سوی سرمربیان رقابتهای لیگ برتر به عنوان بهترین خرید سال انتخاب شد وباکسب47% آرا در جایگاهی بالاتر از روبین فان پرسی با26% آرا قرار گرفت.او در رقابتهای امسال نیز در13 بازی تیمش در لیگ اروپا و لیگ برتر5گل به ثمر رسانده.
میچو در اولین سال حضورش در لالیگا با پیراهن رایو وایه کانو در 37 بازی 15 گل به ثمر رساند و درپایان فصل باقراردادی 2.5 میلیون یورویی به سوانسی پیوست. پارسال او 22 گل برای تیم ولزی زد و مایکل لادروپ سرمربی سوانسی در صحبت هایی اعلام کرد که ارزش او دست کم 35 میلیون یورو است. حالا میچو آرزوهایش را محقق شده می بیند و بی صبرانه درانتظار آن است که با ادامه روند گلزنی هایش برای تیم ملی اسپانیا درجام جهانی 2014 نیز حضور یابد

لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی اسپانیا بدین ترتیب است:
دروازه بانان: ایکر کاسیاس(رئال مادرید)، ویکتور والدس(بارسلونا) و په په رینا(ناپولی)

مدافعان: خوانفران تورس(اتلتیکومادرید)، جرارد پیکه( بارسلونا)، آلوارو آربلوا و سرخیو راموس(رئال مادرید)، اینیگو مارتینس (رئال سوسیداد)، ایگناسیو مونرئال(آرسنال) و آلبرتو مورنو (سویا)

بازیکنان میانی: کوکه و ماریو سوارس (اتلتیکومادرید)، سرخیو بوسکتس، چابی ارناندس، آندرس اینیستا وسسک فابرگاس (بارسلونا)، خسوس ناواس و داوید سیلوا(منچسترسیتی)، ایسکو (رئال مادرید)

مهاجمان: میچو(سوانسی)، خوان ماتا(چلسی)، آلوارو نگردو (منچسترسیتی) و پدرو رودریگس(بارسلونا)

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.