تیموریان : می توانستیم فینالیست آسیا باشیم / هواداران ایرانی سنگ تمام گذاشتند / وقت افسوس نیست ، باید بلافاصله به لیگ فکر کرد

سایت گل-
استقلال به عنوان تنها نماینده کشورمان در چارچوب دور نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی با یک شکست و شک تساوی از راه یافتن به فینال بازی ها بازماند که به زعم کارشناسان بضاعت فنی شکست حریف کره ای را هم داشت و به نوعی حذفی آبرومندانه را از این بازی ها تجربه کرد . آندرانیک تیموریان ، ستاره استقلال که سهم بسزایی در صعود آبی ها تا این مرحله ایفا کرد ، در خصوص وضعیت اردوگاه آبی پوشان با ” گل ” به گفت و گو نشست :
*بازی برگشت مقابل اف سی سئول برای استقلال حذف دراماتیک را رقم زد ، این بازی را چطور دیدی؟
خب متاسفانه من به دلیل کارتی که در بازی رفت در سئول گرفتم ، نتوانستم استقلال را در این بازی همراهی کنم ولی فکر می کنم که در مجموع شانس با ما یار نبود که بتوانیم در فینال آسیا حاضر شویم . بازی برگشت ،همانطور که گفتید ، بازی سختی بود ولی به هر حال ما می توانستیم تیم کره ای را حتی با سه گل هم شکست بدهیم و اف سی سئول تیمی نبود که ما نتوانیم از عهده شکستش بر بیاییم . بدشانسی در این بازی استقلال را با دردسر مواجه کرد و تصور من این است که ما در این بازی شرایط برد را داشتیم . در مقابل تیم کره ای هم تیم خوبی بود و بازی حساب شده ای را جلوی ما به نمایش گذاشت و در نهایت هم موفق شد با دو گل توان پیروزی را از استقلال بگیرد .
*وضعیت مصدومیتت به کجا رسید ؟
شکر خدا الان هیچ مشکلی ندارم و با تلاش های کادر پزشکی همان گرفتگی مختصری هم که به خاطر شن های زمین اف سی سئول داشتم را به سلامت درمان کردم و با آمادگی کامل در خدمت استقلال هستم.
*حضور هواداران در ورزشگاه برای ناظران بازی جالب توجه بود . چه نظری در این باره داری؟
من به عنوان کوچکترین عضو خانواده استقلال از تک تک هوادارانی که چه به عنوان استقلالی و چه پرسپولیسی از ما حمایت کردند ، تشکر می کنم . ما در این بازی استقلال تهران نبودیم و نماینده کل ایران بودیم و حضور پرشور این همه هوادار خونگرم برای همه ما یک دلگرمی بزرگ بود . متاسفم که نتوانستیم با نتیجه دلخواه آنها را شار کنیم و امیدوارم که بتوانیم در رقابت های سال آینده لیگ قهرمانان بار دیگر با نتایج خوب پاسخ محبت شان را بدهیم.
*بازی های لیگ هم که در راه است . این بازی ها را چطور می بینی ؟
ببینید! خب ما چند سفر فشرده و طولانی را بدون وقفه در طول دو هفته داشتیم که این مسئله خیلی بچه ها را خسته کرد . بازی های آسیایی هرچه بود دیگر تمام شد و من فکر می کنم که باید بدون افسوس خوردن نرسیدن به فینال با قدرت به بازی های لیگ تمرکز کنیم و با یک ریکاوری ایده آل خود را برای ادامه بازی های داخلی آماده کنیم. به هر حال تا پایان زمان زیادی مانده و امسال هم به عنوان سال جام جهانی برای تک تک بچه ها یک انگیزه مضاعف دارد . تصور می کنم با کمک همین انگیزه بازیکنان ، حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.
*حرف پایانی ؟
از هواداران استقلال می خواهم همانطور که تا اینجا حامی ما بوده اند ، در ادامه هم استقلال را یاری کنند تا بتوانیم در آینده نزدیک دوباره برای قهرمانی در صدر بجنگیم.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.