کونته: تنها یووه شایسته پیروزی در دربی تورین بود

سایت گل-
آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی 1-0 تیمش مقابل تورینو، از اینکه چیرو ایموبیله، بازیکن تورینو، به دلیل خطا روی کارلوس تبس از بازی اخراج نشد، بسیار عصبانی بود.

بیانکونری در این دیدار با تک گل پل پوگبا در نیمه دوم به پیروزی رسید؛ گلی که به نظر می رسید در موقعیت آفساید به ثمر رسیده باشد اما کونته به جای در نظر گرفتن این اتفاق، به اخراج نشدن ایموبیله به خاطر خطا روی تبس معترض است.

او به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:” من به تبس گفتم که در صحنه گل در آفساید بود اما ممکن بود او در صحنه درگیری با ایموبیله، از ناحیه قوزک پا آسیب شدیدی ببیند.

پای او زخم شد و کسی می داند اگر تورینیو 10 نفره می شد، چه اتفاقی رخ می داد.

داوران ممکن است اشتباه کنند اما نباید چنین صحنه های بحث برانگیزی رخ بدهد. تیم ما خوب بازی کرد و ما در سراسر بازی ابتکار عمل را در دست داشتیم.”

کونته همچنین تیمش را شایسته پیروزی دانست و گفت:” تنها یم تیم بود که می توانست پیروز شود و آن یوونتوس بود. تورینو عقب نشسته بود و تنها منتظر موقعیت بودند و حتی بعد از اینکه یک گل عقب افتادند. سری آ لیگ دشواری است و حریفان ما به جای اینکه بازی خودشان را انجام بدهند، مقابل ما با شیوه ای متفاوت قرار می گیرند.

ما بسیار مراقب بودیم و به آنها اجازه هیچ کاری ندادیم؛ این در حالی است که آنها بازیکنان بسیار خوبی در ضد حملات دارند. در مقایسه با دیدارهای گذشته، ما ترجیح دادیم با سه مدافع بازی کنیم.

تورینو از نظر تاکتیکی تیمی سازمان یافته است و به خوبی دفاع می کردند. اما آنها در نیمه دوم خسته شدند و به ما فضا دادند.”
سرمربی یووه در این دیدار به پیرلو استراحت داد تا او را برای دیدار با گالاتاسرای آماده در اختیار داشته باشد.

” پیرلو بازیکن بی نظیر و شکست ناپذیر است؛ به همین خاطر در غیاب او ما کمی از کیفیت همیشگی فاصله داشتیم و به بازی فیزیکی روی آوردیم. اما من باید از سیستم چرخشی استفاده کنم زیرا بازی های زیادی داریم. ضمن اینکه من به بازیکنانم اطمینان دارم.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.