سوال روز: کدام اشتباه می کند؛ مورینیو یا مویس؟

سایت گل-
هنوز تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده و اتفاقات زیادی در لیگ برتر این فصل رخ بدهد. اما بعضی ها اعتقاد دارند اگر مورینیو و مویس در ترکیب تیم های شان چنین انتخاب هایی نداشتند، چلسی و منچستریونایتد می توانستند شروع بهتری در رقابت های این فصل داشته باشند.

مورینیو، ماتا، بهترین بازیکن چلسی در دو فصل اخیر را از ترکیب خارج کرده و حتی در دیدار این هفته مقابل فولام او را روی نیمکت تیمش نیز قرار نداد. و در عوض از ستاره جوانی استفاده می کنند که بسیار اعتقاد دارند هنوز نمی تواند به عنوان محور تیمی مانند چلسی بازی کند. هرچند اسکار در چند بازی اخیر گل های حساسی برای چلسی به ثمر رسانده اما منتقدانش او به عدم ثبات لازم متهم می کنند.

در اردوی منچستریونایتد هم شرایط مشابهی وجود دارد. نیمکت نشینی بازیکنانی مانند کاگاوا، نانی و کلورلی و در مقابل بازی کردن فلینی، یانگ و والنسیا، منتقدانی دارد. آنها معتقدند که شیاطین سرخ با این بازیکنان از طراوت لازم برخوردار نیست و همین به نتایجی مانند شکست مقابل لیورپول و منچسترسیتی منجر می شود.

به نظر شما این انتقادات صحیح است؟ آیا مویس و مورینیو اشتباه می کنند یا عدم نتیجه گیری تیم های شان، تنها به دلیل عدم زمان کافی برای شکل گرفتن ایده های آنهاست؟

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.