گلايه پرسپوليس از بليت‌فروشي بازي سپاهان

حسين فريدوني اظهار کرد: وظيفه سازماني بنده حمايت ازهواداران است. اما فارغ از اين که اين مسووليت روي دوش بنده هست يا خير امروز با اتفاق عجيبي در ورزشگاه فولادشهر مواجه شديم. مسوولان هيات فوتبال استان اصفهان براي بازي با سپاهان دو نوع بليت را بين هواداران توزيع کردند که يکي از آن‌ها چاپ امسال و مربوط به رقابت‌هاي فصل 93-92 است که در اختيار هواداران سپاهان قرار گرفته و يک بليت هم باقيمانده از بليت‌هاي فصل گذشته است که با چسب روي تاريخ آن‌ها پوشانده شده است.

به نقل از ايسنا، وي افزود: مسوولان فوتبال استان اصفهان اين بليت‌ها را در اختيار هواداران پرسپوليس قرار دادند. به اعتقاد بنده اين نوع بليت فروشي زيبنده فوتبال اصفهان نيست و ما نه تنها اين را يک توهين باشگاه پرسپوليس و هوادارانش مي‌دانيم بلکه اين يک توهين بزرگ به مردم و شهر اصفهان است.

رييس کانون هواداران باشگاه پرسپوليس با اشاره به ظرفيت 12 هزار نفري ورزشگاه فولادشهر گفت: در حالي که بايد براساس قانون 10 درصد از ظرفيت ورزشگاه هواداران پرسپوليس قرار گيرد تنها 800 قطعه بليت به هواداران اختصاص يافته که اين نيز زيبنده است.

فريدوني در ادامه به نحوه بليت فروشي هم اشاره داشت و گفت: براساس اعلام باشگاه سپاهان بليت فروشي در روز قبل از بازي صورت گرفته اما در تماس‌هايي که امروز با نمايندگانمان در ورزشگاه فولادشهر داشتيم به ما گزارش دادند که بليت‌هاي بازي در بازار سياه تا 40 هزار تومان هم فروخته مي‌شود که اين نيز يک تخلف است اگر قرار بوده بليت فروشي تنها روز قبل از بازي انجام گيرد اين بليت‌هايي که امروز در بازار سياه به فروش مي رسد از کجا تهيه شده است اين‌ها سوالاتي است که مطرح شده است. ضمن اين که فکر نمي کنم برد و باخت هيچ يک از دو تيم در بازي امشب ربطي به ايجاد چنين مسائلي داشته باشد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.