مراسم قرعه‌کشي جام حذفي برگزار شد

مراسم قرعه‌کشي جام حذفي برگزار شد که طبق برنامه، تيم‌هاي ليگ برتري پس از اينکه تيم‌هاي ليگ دسته اول و دسته دوم دو بازي با يکديگر انجام دادند وارد مسابقات خواهند شد. يعني برنده آلومينيوم هرمزگان که با يکي از قهرمان‌‌هاي استاني بازي مي‌کند با برنده استقلال ساري و کاسپين قزوين بازي خواهد کرد و برنده آنها با تيم تيم استقلال تهران روبرو خواهد شد.

به گزارش فارس، استقلال تهران بايد با برنده تيم‌هاي آلومينيوم هرمزگان-يکي از قهرمان‌هاي استاني و استقلال ساري-کاسپين قزوين بازي کند.

ملوان بندرانزلي پس از برگزاري دو ديدار با برنده يکي از تيم‌هاي نيروي زمين تهران-مس رفسنجان و شهرداري لنگرود-گاز فجر جم بازي مي‌کند.

نفت تهران با برنده داماش ايرانيان-يکي از قهرمان‌هاي استاني و شهرداري جويبار-گهر دورود بازي مي‌کند.

همچنين ذوب آهن پس از دو بازي با برنده اتکاي گلستان-شهرداري اراک و پيام صنعت آمل-يکي از قهرمان‌هاي استاني بازي خواهد کرد.

صباي قم با برنده تيم‌هاي گيتي‌پسند اصفهان با يکي از قهرمان‌هاي استاني و استقلال اهواز-نفت اميديه بازي مي‌کند.

مس کرمان با برنده شهرداري دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداري تبريز-صنعت نفت نوين آبادان بازي مي‌کند.

گسترش فولاد تبريز با برنده تيم‌هاي ميناب طيور هرمزگان-نساجي مازندران و البدر بندر کنگ و سفيد رود رشت بازي مي‌کند.

سپاهان اصفهان با برنده تيم‌هاي صنعت نفت آبادان-راهيان کرمانشاه و سياه‌جامگان مشهد-يکي از قهرمان‌هاي استاني بازي مي‌کند.

در نيمه ديگر جدول برنامه رقابت‌ها به شرح زير است:

سايپا با برنده تيم‌هاي پرسپوليس گناوه-يکي از قهرمان‌هاي استاني و نفت مسجدسليمان-پيکان تهران بازي مي‌کند.

تراکتورسازي تبريز با برنده تيم‌هاي برق شيراز-ماشين‌سازي تبريز و سايپاي شمال-صنعت ساري بازي مي‌کند.

داماش گيلان با برنده تيم‌هاي نوژن شهرداري نوشهر-شاهين بوشهر و شهرداري ياسوج-آهن بافق يزد بازي خواهد کرد.

راه‌آهن سورينت با برنده تيم‌هاي مس سونگون ورزقان-گل‌‌گهر سيرجان و نبرد شهرکرد-يکي از قهرمان‌‌هاي استاني بازي مي‌کند.

فولاد خوزستان با برنده تيم‌هاي فولاد يزد-يکي از قهرمان‌هاي استاني و ابومسلم خراسان-شهرداري بندرعباس بازي مي‌کند.

فجر سپاسي شيراز با برنده تيم‌هاي استيل‌آذين تهران-ايران‌جوان بوشهر و فولاد نوين اهواز-يکي از قهرمان‌هاي استاني ديدار خواهد کرد.

پرسپوليس با برنده بازي تيم‌هاي پديده مشهد-پارس همدان و کارگر بن يزد-شهرداري اردبيل بازي مي‌کند.

استقلال خوزستان نيز با برنده تيم‌هاي ملي حفاري اهواز-بهمن شيراز و الوند همدان-يکي از قهرمان‌هاي استاني بازي مي‌کند.

طبق اين برنامه تيم‌هاي استقلال و سپاهان نيز تا مرحله نيمه‌نهايي به يکديگر نمي‌رسند همچنين تراکتورسازي و پرسپوليس نيز تا مرحله نيمه‌‌نهايي با يکديگر مصاف نخواهند داشت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.