يحيى گل محمدى: اين يك امتياز ارزشش براى ما سه امتياز بود!

سايت گل –
یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی با داماش گفت: بازی سخت و جون داری بود از سوی هر دو تیم. ما در این بازی خیلی خوب بازی کردیم. گل خوبی زدیم و در یک غافلگیری گل خوردیم.

ارزش تک امتیاز؟

البته این را باید بگویم در سه بازی اخیر که در لیگ انجام دادیم این بهترین بازی‌مان بود. اين يك امتياز براى من ارزشى به اندازه سه امتياز داشت. با توجه به شرایطی که زمین و نور کم ورزشگاه داشت امکان بازی زمینی وجود نداشت اما به هر حال بازیکنان ما خوب بازی کردند. تیم داماش هم در نیمه‌ی دوم روی دروازه‌ی ما هجوم آورد ولی بیشتر سعی می‌کرد از پاس‌های بلند استفاده کند. من از بازیکنانم و نحوه‌ی بازی آنها راضی هستم. تساوی نتیجه عادلانه ای بود.

نيمه اول كسالت بار بود؟
ما در نیمه‌ی اول خوب بازی را اداره کردیم و البته هر دو تیم از هم شناخت هم داشتند.هردو تیم خوب بازی کردند ولی این واقعیت را باید بپذیریم که فوتبال بازی کردن در چمن مصنوعی خیلی سخت است. هم‌چنین ما مهمان بودیم و شرایط میزبانی به نفع تیم داماش بود ولی همان گرفتن یک امتیاز در خارج از خانه برای ما خیلی ارزش داشت. یک گل به تیم داماش زدیم و اگر اشتباه نمی‌کردیم می‌توانستیم برنده‌ی بازی باشیم.
داورى؟
داور در بعضی از صحنه‌ها خطاهای بی‌موردی به نفع داماش می‌گرفت ولی در هر صورت چون شرایط میزبانی حاکم است این یک امر طبیعی است. در مجموع تیم داوری خوب کار کرد و از این‌جا به آنها خسته نباشید می‌گویم.
بازى بسته نفت و تصاد با تفكرات شما؟
من در بازى هاى خارج از خانه ترجيح مى دهم تك امتياز را كسب كنم، چون بازی در خانه حریف سخت تر است. و در بازى هاى خانگى راحت تر هم بازى مى كنيم و هم به فكر برد خواهيم بود.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.