رونالدو (1):ما مقابل چلسی قرار می گیریم، نه مورینیو؛ هنوز مشکل تمدید قراردادم حل نشده؛ برای حضور درام.ال.اس خیلی جوانم

سایت گل-
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید در کنفرانسی خبری در لس آنجلس شرکت کرد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. او در بخشی از صحبت هایش موضع گیری تندی علیه مورینیو نمود ودرمورد صحبت های اخیر آقای خاص گفت:« بعضی از مسائل هستند که ارزش نظر دادن هم ندارند.» و در مورد ماجرای تمدید قراردادش یادآوری کرد که هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

در اینجا می توانید متن صحبت های رونالدو را در دو قسمت مطالعه کنید.این بخش اول صحبت های اوست:

*کارها با آنچلوتی چطور پیش می رود؟

مااز سرمربی تیممان راضی هستیم. جلسات تمرینی تیم خیلی خوب است. ما به شدت تلاش می کنیم تا رقابتهای لالیگا را به بهترین نحو ممکن استارت بزنیم.کارلو انسان بامحبتی است که به همه ما انگیزه می دهد

*درنهایت در فینال گینس کاپ باید مقابل چلسی مورینیو قرار بگیرید. آیا انگیزه های زیادی برای رویارویی با سرمربی قبلی تان، بعد از تمام مشکلاتی که در رختکن رئال ایجاد شده بود دارید؟

ما مقابل چلسی قرار خواهیم گرفت.ولی این هم یک بازی مثل بازیهای دیگر است.ما با چلسی روبرو می شویم نه با سرمربی اش و می خواهیم برنده این بازی باشیم.

*درست است که کار تمدید قراردادت نهایی شده؟

هنوز این مشکل حل نشده و من تمایلی ندارم که دراین باره صحبت کنم. چون الان زمان مناسبی برای این کار نیست. شاید در آینده موضوع روشن تر شود ولی الان فقط درفکر کار کردن و تمرین کردن هستم

*فکر می کنی که چه چیزی برای انتقال تو به تیمی در لیگ ام.ال.اس کم است؟

من هنوز برای حضور در لیگ ام.ال.اس خیلی جوانم ولی اصلا درها را نمی بندم.فقط خدا از آینده خبر دارد. در حال حاضر از حضور در اروپا راضی و خوشحال هستم وبعد خواهیم دید که آینده چه خواهد شد

*شروع خوبی داشته ای. چه هدفی برای خودت در آستانه شروع فصل تعریف کرده ای؟

هر فصل چالش جدیدی پیش روی من است . می دانم که کار پیچیده ای دارم ولی من خودم انسان چالش طلبی هستم و تلاش می کنم تا به هم تیمی هایم کمک کنم . من جنگنده ام و همه توانم را برای تیم باشگاهی و برای تیم ملی کشورم به کار می گیرم.

*نظرت درمورد خرید بیل و پولی که رئالی ها می خواهند برای جذب او پرداخت کنند چیست؟

من تمایلی برای صحبت کردن در مورد بازیکنان جدید ندارم. من از بازیکنانی که در حال حاضر درتیمم توپ می زنند راضی هستم.برای صحبت کردن در مورد اعداد و ارقام ، سرمربی تیم و رئیس باشگاه اینجا هستند.من نظر خودم را دارم ولی این نظر را مقابل دوربین ها نخواهم گفت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.