گزارش روز: آیا مانجوکیچ مشکلی با گواردیولا دارد؟

سایت گل-
ماریو مانجوکیچ مهاجم کروات باشگاه بایرن مونیخ پس از تعویض در دقیقه 75 دیدار شب گذشته در سوپر کاپ آلمان در حالیکه پپ گواردیولا در کنار زمین ایستاده بود به سمت وی نرفت تا پپ تنها با لمس صورت ماندزوکیچ به او خسته نباشید بگوید.

رفتار مانجوکیچ بیانگر احساس نارضایتی او است؟ او در هفته های گذشته از شرایط آمادگی به دور بود اما فلسفه و تفکرات گواردیولا در نوک حمله با خروج ماریو گومز از باشگاه بایرن هشدار ویژه ای برای مهاجم کروات است او اکنون جایگاه خود را در ترکیب اصلی مونیخی ها در خطر می بیند.

برای درک خلق و خوی عجیب مانجوکیچ باید به گذشته بازگردیم زمانیکه او به عنوان ذخیره ی گومز از وولفسبورگ جدا شد و به مونیخ آمد اما مصدومیت مهاجم اول بایرنی ها فرصت را به وی داد تا با درخشش در دیدارای بوندس لیگا جایگاه خود در ترکیب اصلی را حفظ کند یکی از ویژگی هایی که او را در این امر موفق کرد بازی فیزیکی و شرکت در کارهای تدافعی است. او در فینال لیگ قهرمانان نیز برای بایرن گلزنی کرد تا نقش مهمی در پنجمین قهرمانی بایرن در اروپا داشته باشد.

اما اکنون با حضور پپ همه چیز به نقطه ی آغاز بازگشته است پپ سیستم های مختلفی را بررسی می کند که مهمترین آن بازی بدون مهاجم کلاسیک است و در این سیستم توماس مولر و ماریو گوتسه ی مصدوم می توانند نقش مهاجم را ایفا کنند که این برای مانجوکیچ مفهومی به جزء نیمکت نشینی در آستانه ی جام جهانی برزیل نخواهد داشت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.