کاوانی: می توانم با پاری سن ژرمن قهرمان چمپیونزلیگ شوم

سایت گل-
ادینسون کاوانی، خرید جدید پاری سن ژرمن، اعلام کرد برای رسیدن به موفقیت های مختلف از جمله قهرمانی در چمپیونزلیگ به این باشگاه پاریسی پیوسته است.

این ستاره اروگوئه ای که مورد توجه باشگاه های بزرگی مانند رئال مادرید، منچسترسیتی و چلسی بود، در نهایت امروز با انتقالی 63 میلیون یورویی به باشگاه پاریسی پیوست.

او بعد از شرکت در تست های پزشکی، در گفتگو با خبرنگاران گفت:” از همه کسانی که این انتقال را نهایی کردند، لئوناردو، رئیس باشگاه و همین طور مقامات ناپولی تشکر می کنم.

پاری سن ژرمن پروه جاه طلبانه ای دارد و این یک چالش برای من است. به عنوان یک مهاجم، همیشه دوست دارم پیروز شوم. پاری سن ژرمن یکی از باشگاه های بزرگ دنیاست و می تواند برای قهرمانی در چمپیونزلیگ بجنگد. آنچه برای من مهم است، اهداف باشگاه است.

وقتی پیشنهاد پاری سن ژرمن را دریافت کردم، تردیدی در پذیرفتن آن نداشتم. باشگاه به من اطمینان کرد و این به من اعتماد به نفس می دهد. به همین خاطر اینجا هستم.”

او همچنین در مورد حضور پاستوره و لاوتزی، هم تیمی های سابقش در پالرمو و ناپولی و همچنین دیه گو لوگانو، هم تیمی اش در تیم ملی اروگوئه، در پاری سن ژرمن گفت:” حضور آنها یک هدیه برای من است زیرا آنها را می شناسم. این برای من خیلی مهم است. من بیشتر با لوگانو در تماس بودم. اینکه در یک محیط جدید آدم هایی باشند که به شما کمک کنند، خیلی خوب است.”

فصل گذشته زلاتان آقای گل لو شامیپونا شد اما اکنون با حضور فالکائو و کاوانی، ستاره سوئدی کار دشواری برای تکرار این مهم دارد. کاوانی هم تایید کرد که کار برای هر سه دشوار خواهد بود.

” چه کسی آقای گل می شود؟ پیش بینی کردن دشوار است زیرا هر سه ما مهاجمان بزرگی هستیم. همه ما می خواهیم برای تیم های مان گلزنی کنیم. رقابت سختی خواهد بود. من در انتظار آغاز رقابت ها هستم و فکر می کنم با فالکائو و زلاتان در یک سطح هستم.”

او همچنین در مورد میزان آشنایی اش با فوتبال فرانسه گفت:” می دانم که پاری سن ژرمن سال گذشته قهرمان شد اما چیز بیشتری نمی دانم. نمی دانم چه تیمی فصل قبل دوم شد. پیام من برای هواداران پی اس جی این است که من با اشتیاق زیادی به این باشگاه آمده ام و می خواهم کمک کنم تا باشگاه به اهدافش برسد.

خیلی دوست دارم هرچه زودتر فرانسوی یاد بگیرم. این زبانی است که خیلی آن را دوست دارم و باید چند ماه به من وقت بدهید تا بتوانم به فرانسوی مصاحبه کنم.”

او در پایان، در مورد دوران حضورش در ناپولی گفت:” من سه سال فوق العاده در ناپولی داشتم. این شهر و باشگاه همیشه در قلب من خواهند بود.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.