نکو – استقلال؛این معامله چگونه انجام می شود؟ / گزارش اختصاصی

سايت گل – آيا ممكن است جواد نكونام سر از استقلال در بياورد؟ اين رويايي است كه آبي‌ها آن را در ذهنشان مدام آن را بالا و پايين مي‌كنند.
جواد نكونام كاپيتان تيم ملي ايران و يكي از مهمترين فوتباليست‌هاي فعلي ماست كه با وجود برخي مخالفت‌ها همچنان جايگاه مهمي در فوتبال ايران دارد و حضور او در هر تيمي براي هواداران آن تيم جذاب خواهد بود.
از دست ندهید
عكس روز: دشمن شماره‌يك جواد نكونامجدايي نكونام از اوساسونا قطعي شد/ مقصد او كجاست؟
نكو كه حالا در فهرست فروش اوساسونا قرار داده شده است بازيكني گرانقيمت است كه 5/ 2 ميليون يورو براي رضايت‌نامه‌اش قيمت گذاشتند، اما اين فقط يك سوي ماجراست؛ به خاطر داشته باشيم كه اين بازيكن يك سال ديگر با اوساسونا قرارداد دارد و باشگاه اسپانيايي متعهد به پرداخت وجه قرارداد اوست.
نكونام كه در ايران مذاكراتي را با استقلال انجام داده اين نكته را به فتح‌الله‌زاده گفته بود كه اگر در شرايط جدايي از اوساسونا قرار بگيرد مي‌تواند براي انتخاب باشگاه بعدي‌اش روي مبلغ رضايت‌نامه درخواست تخفيف كند.
نكونام همچنين به فتح‌الله‌زاده گفته است دوست ندارد به ليگ قطر برود و در آنجا بازي كند. اين در حالي است كه تيم الغرافه فعلا دست به نقدترين مشتري نكونام است؛ بازيكني كه با سن بالاي 30 سال به دشواري مي‌تواند در اروپا به تيم ديگري منتقل شود.
در اين شرايط استقلال بهترين مقصد براي كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران است چرا كه او قصد دارد حتما بازي يكي از دو تيم پرطرفدار ايران را تجربه كند. البته نكونام استقلالي است و اگر شرايط مد نظرش مهيا باشد بازي در جمع آبي‌پوشان را به حضور در پرسپوليس ترجيح خواهد داد.
امروز محمودرضا فاضلي مديربرنامه‌هاي نكونام كه به دنبال راه حلي براي انتقال نكونام به تيم ديگري است اعلام كرده به دليل سنگيني مبلغ رضايت‌نامه نكونام احتمال رفتن او به استقلال ضعيف است.
البته فتح الله زاده عقیده دارد اگر نكو واقعا خواستار حضور در استقلال باشد مي‌تواند شرايط را تغيير دهد اما اين مساله آنقدرها هم ساده نيست. به هر حال وجه مشتري‌هاي قطري در شرايط اقتصادي فعلي اسپانيا بسيار وسوسه برانگيز است!

منبع سایت گل

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.