مسی(1): آنتونیا علاقه ای به فوتبال ندارد؛ هیچ وقت از تلویزیون مسابقه فوتبال نمی بینم

سایت گل-
لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا در گفتگو با “Sette” که ویژه نامه روزنامه ایتالیایی کوریره دلاسرا است، به مسائل مختلفی از زندگی شخصی و فوتبالی اش پرداخته . او در حالی این گفت و گو را انجام داده که این روزها پرونده فساد مالی او درحال بررسی است و این نشانگر اعتماد بالای لئو به بیگناهی اش است.

او اخیرا در صفحه فیس بوکش در مقابل اتهامات وارده راجع به فساد مالی به دفاع از خود پرداخته بود و دراین باره نوشته بود:« ما همیشه آنچه مشاوران به ما گفته اند را پرداخت کرده ایم.هیچ اختلاسی درکار نیست. مطمئنم که مشاوران مالی ما همه چیز را حل خواهند کرد.»

ستاره آرژآنتینی روز شنبه در میلان خواهد بود تا در رویداد تبلیغاتی Dolce & Gabbana حضور بیابد و درنهایت برای عکس های کتاب عکس «لیونل آندرس مسی» با لباس های این کمپانی ایتالیایی مقابل دوربین های عکاسی ژست خواهد گرفت.

دراینجا متن صحبت های مسی را در دو قسمت برایتان بازتاب می دهیم. دراینجا می توانید بخش اول این صحبت هارا مطالعه کنید:

ستاره آرژآنتینی در مورد خانواده اش و اتحاد خانوادگی صحبت کرد:« مادر بزرگم سلیا، عامل وحدت و اتحاد در خانواده بود و مرگ او ضربه خیلی سختی برای ما بود.» لئو در مورد فوتبال در میان اعضای خانواده اش گفت:« رودریگو، برادرم می توانست فوتبالیست بزرگی شود ولی یک تصادف رانندگی باعث شکستن استخوان های درشت نی و نازک نی ساق پای او شد و به همین خاطر مجبور شد که فوتبال را کنار بگذارد.»

لیونل در ادامه راجع به زندگی شخصی کنونی اش و همسرش آنتونیا صحبت کرد و گفت:« او از فوتبال خسته می شود. حتی وقتی به خانه برمی گردم و به او می گویم که دو گل زده ام یا هت تریک کرده ام، به حرفای من بهایی نمی دهد؛ اصلا برایش جذابیتی ندارد. البته خود من هم هیچ وقت بازی های فوتبال را از طریق تلویزیونی دنبال نمی کنم .حوصله آنتونیا سرمی رود و از فوتبال خسته است. و در وقت های آزادم با پسرم تیاگو بازی می کنم.»

اودر ادامه صحبت هایش دریافت هرگونه پیشنهادی از سوی باشگاه آنژی ماخاچ قلعه که ساموئل اتوئو در آن توپ می زند را رد کرد. پیش از این شنیده می شد که سران آنژی درنظر دارند تا باپرداخت 120 میلیون یورو به مسی و با قراردادی 4ساله او را به خدمت گرفته و 400میلیون یورو هم به بارسلونا بپردازند.مسی در واکنش به این صحبت ها گفت:« هیچ چیزی راجع به این ماجرا نمی دانم؟آیا بارسایی ها قبول کرده اند؟»

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.