جشن استقبال در کمال بی نظمی؛عصبانیت نکو و تعجب گوچی / همه زنده اند شکر!

سایت گل –
اوایل جشن استقبال از اعضای تیم ملی همه چیز ظاهرا خوب بود و با وجود اینکه به نظر می رسید تمام برنامه ها خیلی سریع تدارک دیده شده اما آیتم های برنامه استقبال چندان هم بد نبود.بعد از دور افتخار ملی پوشان که نفهمیدیم چرا کفاشیان و وزیر ورزش و اطرافیان شان هم در آن حضور داشتند بهترین بخش خواندن اسامی تک تک اعضای تیم از تدارکاتچی و همراهان گرفته تا کاپیتان و سرمربی بود.

با خواندن اسامی بازیکنان به سمت استیج رفته و بعد از دریافت یک حمایل ایران از عباسی و یک دسته گل کوچک از کفاشیان روی سکو قرار می گرفتند.در اواسط این قسمت از برنامه محمدرضا رحیمی معاون رئیس جمهورهم به مقام های استقبال کننده اضافه شد و کنار عباسی قرار گرفت اما دقایقی بعد روی استیج همه چیز بهم ریخت.

با اینکه استیج مناسبی آماده شده و همه چیز آماده برگزاری قسمت آخر جشن بود برای عکس یادگاری افراد متفرقه بسیاری که بر خی هایشان شمایل هم گرفته بودند مقابل ملی پوشان و مربیان ایستادند تا عکس یادگاری را خراب کنند و به غیر از عکاسان حاضر در مراسم حرص برخی بازیکنان تیم ملی را هم در آورند.

لحظاتی بعد قرار بود دود هایی با سه رنگ پرچم ایران فضا را در بر بگیرد اما دود سبز و قرمز آنقدر عجیب بود که باعث شد تمام نفرات روی استیج که پشت دودها بودند اصلا دیده نشوند.بدترین لحظه اما زمانی بود که یکی از مخازن پخش کننده دود باعث آتش سوزی قسمتی از استیج شد تا دو نفر از کارکنان فدراسیون و برگزارکنندگان جشن دوان دوان به محل رسیده و با کفش های خود لگدزنان آتش را مهار کنند.

بعد از این قضیه فواره آتشی که از سقف استیج بیرون جهید و جیغ و داد یکی دو ملی پوش حاضر در محل را باعث شد اتفاق تلخ دیگری بود که دوباره جشن را بهم ریخت.

بعد از آن آتش بازی ها و پرتاب ترقه ها هم عکاسان و افراد مقابل استیج را فراری داد و البته باعث مصدومیت مزدک میرزایی شد تا این مجری به حرف بیاید و اعلام کند:«فکر کنم مصدوم شدم!»

در این لحظات وقتی دوربین روی چهره جواد نکونام زوم شد مشخص بود که او به خاطر این بی نظمی ها چقدر عصبانی است و البته رضا قوچان نژاد که این اتفاقات را در عمرش ندیده بود فقط متعجب نگاه می کرد و در نهایت و بعد از پخش کاغذهای رنگی با تلفن همراهش شروع کرد به فیلمبرداری.

این اتفاقات در نهایت همه تلویزیونی به خاطر باعث شد تا مسوولان واحد سیار تلویزیون ترجیح دهند پخش مستقیم

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.