ژاوی: پایان عصر بارسا؟ خنده دار است

سایت گل-
ژاوی، هافبک باتجربه آبی و اناری ها، ادعای بعضی از کارشناسان در مورد پایان عصر بارسا را رد کرد و معتقد است کسانی چنین ادعایی می کنند که نمی خواهند این باشگاه به موفقیت برسد.

بارسا بین سال های 2008 تا 2014 ، با هدایت پپ گواردیولا به 14 جام مختلف، از جمله دو قهرمانی در چمپیونزلیگ رسید.

آنها امسال هم در لالیگا به قهرمانی رسیدند اما در چمپیونزلیگ و کوپا دل ری ناکام ماندند؛ با این وجود ژاوی معتقد است که صحبت از پایان دوره موفقیت های بارسا خنده دار است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” من هر بار این را می شنوم، خنده ام می گیرد. من پارسال هم این را شنیدم و به نظر می رسید دیگر چنین چیزهایی نخواهیم شنید اما متاسفانه امسال هم تکرار شد.

پایان یک عصر خیلی طول خواهد کشید. آنچه مشخص است، این است که آنهایی که از پایان عصر بارسا صحبت می کنند، نمی خواهند بارسا به موفقیت برسد. ما توجهی به این صحبت ها نداریم.”

ژاوی همچنین معتقد است علی رغم پیروزی 7-0 بایرن مقابل بارسا در نیمه نهایی چمپیونزلیگ، نمی توان باواریایی ها را قدرت اول فوتبال اروپا دانست.

” من با این گفته که بایرن قوی تر از بارساست، موافق نیستم. بایرن مقابل ما با سیستم متفاوتی بازی کرد. آنها کمتر حمله می کردند و خیلی خوب پرس را انجام می دادند. آنها بی وقفه دفاع می کردند.

آنها قوی تر و سریع تر از ما بودند. اما آنها وقتی صاحب توپ باشند، نمی توانند بهتر از ما عمل کنند. واضح است که آنها در آن دو دیدار بهتر بودند اما دلایل زیادی برای نرسیدن ما و رئال به فینال وجود دارد.”

انتقال نیمار به بارسا باعث شده تا بسیاری در مورد موفقیت زوج او و مسی با دیده تردید نگاه کنند اما ژاوی مشکلی در این مورد نمی بیند.

” من مطمئنم که مشکلی پیش نخواهد آمد. در بارسا هیچ بازیکنی برای خودش بازی نمی کند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.