بکن باوئر: سامر نقش مهمی در موفقیت های این فصل بایرن داشت

سایت گل-
فرانتس بکن باوئر، رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ، معتقد است که ماتیاس سامر نقشی تعیین کننده در سه قهرمانی بایرن در این فصل داشت.

مرد سال 1996 اروپا تابستان گذشته جای کریستین نرلینگر را به عنوان مدیر ورزشی بایرن گرفت و بکن باوئر معتقد است که باید بخشی از موفقیت خارق العاده بایرن در این فصل را حاصل تلاش های او دانست.

قیصر فوتبال آلمان به اسکای گفت:” بدون اینکه بخواهم سهم سایرین را کم اهمیت نشان بدهم، باید بگویم که سامر نقشی مهم در این موفقیت ها داشت.

او در شرایطی به باشگاه آمد که تیم روی زمین بود. من قبلا هم گفتم که یکی از بهترین عملکردهای چند سال اخیر باشگاه مربوط به سامر بود.

او بار دیگر تیم را بلند کرد؛ البته به همراه یوپ هاینکس و شاگردانش. سامر نقش مهمی در موفقیت های بایرن داشت و بایرن اکنون جایی است که ما دوست داشتیم، باشد”

بکن باوئر همچنین یوپ هاینکس را مورد ستایش قرار داد و گفت:” هاینکس بازیکنی در کلاس جهانی بود و اکنون یک مربی جهانی است. به همین خاطر است که بازیکنانش به او احترام می گذارند. آنها نمی خواستند یوپ را ناامید کنند. می خواستند او در آخرین بازی اش یک قهرمانی به دست بیاورد.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.