پژمان نوری: از پرسپوليس و سپاهان پيشنهاد نداشتم / فعلا با استقلال توافق نکرده ام

سایت گل –
بعد از جلسه سه شنبه هيات مديره استقلال كه حكم به بقاي امير قلعه‌نويي و فتح‌ا… زاده داد مسوولان اين باشگاه مذاكره با بازيكنان جديد را آغاز كردند.
ابتدا مهدي نظري از فجر كه خيلي زود با استقلال به توافق رسيد و بعد پژمان نوري كه ديروز به باشگاه استقلال رفت تا با مديران اين تيم پاي ميز مذاكره بنشيند. پژمان نوري صبح ديروز در بانك حكمت ايرانيان بود و البته جلسه‌اي را در باشگاه با صادق درودگر برگزار كرد. سپس حدود ساعت 11 راهي تهران شد تا با مسوولان استقلال مذاكره كند. او بعد از ظهر ديروز در باشگاه استقلال حاضر شد تا درباره قراردادي صحبت كند كه امضاي آن كمي بعيد به نظر مي‌رسد. بعيد به اين دليل كه پژمان قبلا در پرسپوليس بازي كرده و به نظر نمي‌رسد به اين راحتي‌ها پيراهن استقلال را به تن كند. ضمن اينكه دل كندن او از ملوان، از تيمي كه كاپيتانش است كمي دور از ذهن است.
پژمان نوري كه در ليست قلعه‌نويي جا گرفته و سرمربي استقلال به مسوولان باشگاه تاكيد كرده كه جذبش كنند درباره مذاكره با استقلال مي‌گويد: «آمدم شرايط استقلال را بسنجم. با مسوولان استقلال صحبت كردم و جلسه خوبي برگزار شد. فعلا به توافق نرسيده‌ايم و قرار است هفته آينده جلسه ديگري برگزار كنيم. اگر هفته آينده به جمع‌بندي نهايي برسم با استقلال قرارداد مي‌بندم.»
مذاكره پژمان نوري با استقلال در حالي رسانه‌اي شده كه نزديكان او مي‌گويند چند روز پيش پرسپوليس هم براي جذب كاپيتان ملوان پيشنهاد داده و از او خواسته در قبال 1.3ميليارد پيراهن قرمز به تن كند. پژمان اما پيشنهاد پرسپوليس را تكذيب مي‌كند و مي‌گويد: «همه مرا مي‌شناسند كه اهل بازارگرمي نيستم. از پرسپوليس و سپاهان پيشنهاد نداشتم و فقط اين استقلال بود كه به صورت رسمي براي جذب من اقدام كرد. من در هر تيمي باشم با تمام توان بازي مي‌كنم . حالا مي‌خواهد آن تيم ملوان باشد يا استقلال. تمام توانم را در زمين مي‌گذارم تا پولي كه مي‌گيرم حلال باشد.»
از پژمان مي‌پرسيم حضور تو در استقلال، آن هم به‌عنوان يك پرسپوليسي حاشيه‌اي به‌وجود نمي‌آورد كه او اينچنين پاسخ مي‌دهد: «هنوز چيزي مشخص نيست و هنوز استقلالي نشده‌ام كه فكر اين مسائل باشم. البته اينطور نيست كه من با رفتن به استقلال بخواهم سنت‌شكني كنم. من در ملوان بودم و اگر به استقلال بروم از اين تيم رفته‌ام نه به صورت مستقيم از پرسپوليس.»
مي‌گويند پژمان نوري به احتمال 99 درصد به استقلال نمي‌رود و در ملوان مي‌ماند. اين را هم نزديكان او مي‌گويند اما به شرطي كه شرايط در ملوان مهيا باشد. آيا همينطور است كه دوستان پژمان مي‌گويند؟ حرف پژمان اين است: «هنوز ملوان را ترك نكرده‌ام كه به استقلال بروم. ملوان مالك ندارد و برنامه تيم براي فصل بعد هم مشخص نيست. بايد منتظر بمانم و ببينم تكليف ملوان چه زماني مشخص مي‌شود.»
مذاكره پژمان با استقلال را هم بايد جدي گرفت و هم تلنگري از سوي كاپيتان به مسوولان ملوان و انزلي كه به هوش باشند و براي روشن شدن وضعيت تيم پرطرفدار اين شهر كمي تلاش كنند.
بايد منتظر ماند و ديد تكليف نوري با استقلال به كجا مي‌رسد؟ آيا او كه به نظر مي‌رسد از مسوولان ملوان دل‌چركين است پيراهن استقلال را مي‌پوشد يا اينكه در ملوان مي‌ماند و دوباره براي هواداران ملوان بازي مي‌كند؟

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.