وینگادا در دبی / سرمربی سابق پرسپولیس دستیار جدید کی روش

سایت گل –
دومین خبر مهم در اردوی تیم ملی به فاصله چند دقیقه اتفاق افتاد.
به گزارش گل ، بعد از یک ماه مذاکره ، ادواردو نلو وینگادا سر مربی معروف پرتغالی به تنوان دستیار کارلوس کی روش به تیم ملی اضافه می شود تا در بازی حساس قطر جای سرمربی محروم تیم ملی ایران را پر کند.
وینگادا که نامش با فوتبال ایران از ال 1996 زمانی که سرمربی عربستان بود گره خورده ، یکی از بهترین مربیان لژیونر فوتبال پرتغال است که در منطقه آسیا از شرق و غرب موفقیتهایی را کسب کرده و البته مثل دوره حضور در پرسپولیس ناکامی هایی داشته است.
وینگادا که نوز مبلغی از قراردادش با پرسپولیس را از این تیم طلبکار است و نامش بارها تکرار شده ، یک چهره با تجربه است که بعد از سالها حاضر شده دستیار کی روشی باشد که از نظر شهرت دومین(بعد از مورینیو) مربی شاغل فوتبال پرتغال در سطح جهان است . او با تیمهای غرب و شرق آسیا کار کرده و به خصوص از کره اطلاعات و شناخت دقیقی دارد.
وینگادای پرتغالی که آخرین حضورش در چین بوده پس از توافق با کی‌روش امشب عازم دوبی می‌شود و فردا صبح در جمع ملی‌پوشان خواهد بود. او در تمرین‌های فردا عصر هم حضور دارد.

کی‌روش به خاطر محرومیت دو جلسه‌ای از سوی فیفا که یک جلسه از آن در بازی با ازبکستان سپری شده، برای بازی با قطر نمی‌تواند روی نیمکت تیم ملی بنشیند.او برای این بازی به مربی ای در سطح وینگادا نیاز داشت . کسی که هنوز سرمربی است .

جالب اینکه در سفر او به دبی ماجرای طلبش از پرسپولیس هم حل و فصل می شود .

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.