آنچلوتی: تاریخ مشخصی برای توافق ندارم

سایت گل-
کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی باشگاه پاری سن ژرمن بعد از بازی تیمش مقابل لوریان، جزئیات بیشتری در مورد شرایط جدایی احتمالی اش از این تیم فرانسوی برزبان آورد. این درحالی است که رسانه های فرانسوی در گزارش هایشان ، کارجدایی او از پاری سن ژرمن را تمام شده می دانند.

بعد از برد پاری سن ژرمن مقابل لوریان، آنچلوتی در صحبت هایی اعلام کرد که دوست ندارد راجع به آینده اش صحبت کند؛ هرچند که درنهایت مجبور به انجام این کار شد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس آنچلوتی در بخشی از صحبت هایش گفت:« تاریخ مشخص و نهایی ای برای توافق با ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن وجود ندارد.» کارلتو این روزها به اجازه و توافق با الخلیفی نیاز دارد تا بتواند با جدایی از پاری سن ژرمن،درحالی که هنوز یک سال از قراردادش با این تیم باقی مانده، به مادرید رفته و هدایت رئال را در دست بگیرد. او در مورد انجام مذاکرات جدید با الخلیفی گفت:« هیچ اتفاق جدیدی نیفتاده. مذاکرات سرنوشت ساز در هفته پیش رو انجام خواهدشد.»

این سرمربی ایتالیایی با قاطعیت تمام، خبر درخواست ایبرا برای جدایی از تیم پاریسی را با یک “نه” محکم و قاطع رد کرد و گفت:« این خبر صحت ندارد که ایبراهیموویچ درخواست جدایی از پاری سن ژرمن دارد.»

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.