گزارش روز: توافق مورینیو با چلسی؛آقای خاص پردرآمدترین مربی لیگ برتر می شود

سایت گل-
طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس حالا نه تنها تیم آتی ژوزه مورینیو به صورت قطعی مشخص شده است، بلکه رقم دستمزد او در باشگاه چلسی و جزئیات دقیق تری از قراردادی که او به زودی با آبی های لندنی به امضا خواهد رساند مشخص شده است.

در طول یک ماه اخیر گمانه زنی ها در مورد آینده مورینیو آغاز شده و روز گذشته روزنامه ساندی تایمز در گزارشی به این نکته اشاره کرده که مورینیو قراردادی 4 ساله رابا چلسی به امضا خواهد رساند و در ازای هر یک از این 4 فصل دستمزد سالانه 10 میلیون یورو (به صورت خالص) خواهد داشت تا بدین ترتیب پردرآمدترین سرمربی لیگ برتر لقب گیرد. مذاکرات میان این سرمربی پرتغالی و رومن آبراموویچ، مالک روس باشگاه چلسی از هفته گذشته آغاز شده ولی گویا یک ماهی است که سران چلسی روی آقای خاص حساب باز کرده اند. قرارداد مورینیو با چلسی بعد از آخرین بازی این فصل رئال مادرید در لالیگا که هفته آینده مقابل اوساسونا برگزار می شود، به امضا خواهد رسید.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس مورینیو در هفته های اخیر همواره اعلام کرده که می خواهد به تیمی برود که در آنجا او را بیشتر از سایر تیم های دیگردوست داشته باشند.با روی کار آمدن مورینیو در چلسی، فعالیت های این تیم در بازار نقل و انتقالات بنا به نظر مورینیو انجام می شود و علاوه بر فروش برخی از بازیکنان ، این تیم یک مهاجم و یک بازیکن میانی خریداری خواهد کرد. مورینیو به علاوه یک مدافع و یک دروازه بان هم می خواهد و برای تقویت بالهای تیمش نیز یک بازیکن خریداری خواهد کرد. گزینه مد نظر او برای خط دفاعی، الیاکیم مانگالا، بازیکن ملی پوش زیر 21 سال پورتو است و مورینیو در نظر دارد تا مودریچ را هم با خود به استمفورد بریج ببرد.

آبراموویچ قبل از آنکه از آمدن مورینیو مطمئن شود با برخی از مربیان دیگر نیز به مذاکره پرداخت که از این جمله می توان به مذاکره او با گواردیولا قبل از امضای قرارداد با بایرن اشاره کرد. بعد از ناکامی در جذب گواردیولا، او بعد از برکناری ویلاس بواس، با بنیتس تماس گرفت و در ماه های اخیر هم مذاکراتی با مانوئل پیگرینی داشت که او باشگاه سیتی را به چلسی ترجیح داد.

شنبه هفته آینده مورینیو در آخرین بازی تیمش مقابل اوساسونا در رقابت های لالیگا شرکت خواهدیافت. این بازی در ورزشگاه برنابئو برگزار می شود. وبدین ترتیب او بعداز چالشهای فراوانی که در باشگاه مادریدی داشته و بعد از شرایط نامساعدی که در باشگاه برای او ایجاد شده، از این تیم جدا شده و به لندن خواهد رفت.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.