هاینکس: هیچ وقت چیزی مثل این فصل راتجربه نکرده بودم

سایت گل-
یوپ هاینکس سرمربی باتجربه بایرن مونیخ در صحبت هایی اعلام کرده که هیچ وقت چیزی مثل رقابت های این فصل را تجربه نکرده بود؛ فصلی که تیمش برای کسب یک قهرمانی سه گانه می جنگد و بعد از مسجل کردن قهرمانی اش در رقابت های این فصل بوندس لیگا، حالا باید برای مال خود کردن جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا (که فینال آن روز شنبه در ومبلی لندن برگزار می شود) و قهرمانی در جام حذفی آلمان (که یک ژوئن مقابل اشتوتگارت برگزار می شود) به میدان برود.

هاینکس در گفتگو با یوفا دات کام گفته:« هیچ وقت چنین شرایطی را تجربه نکرده بودم و این نشانه ای است که تیممان فصلی فوق العاده را سپری می کند. ما تقریبا تمام رکوردها را شکسته ایم، مخصوصا اگر کسی به تعداد گلهایی که زده ایم توجه کند: 94 گل و گلهای دریافتی مان: 15 گل»

او که سابقه هدایت تیم هایی مثل اتلتیک بیلبائو، رئال مادرید و تنریفه را در کارنامه مربیگری اش می بیند، درتمجید از عملکرد تهاجمی تیمش گفت:« ما از بازیکنانی مثل آرین روبن، فرانک ریبری، ماریو گومز، ماندزوکیچ، توماس مولر و شکیری بهره می بریم که علاوه بر گلزنی، خوب دفاع کردن را نیز آموخته اند. این نکته ای اساسی و حیاتی در فوتبال این روزهای دنیاست.»

هاینکس درمورد شرایط کنونی دنیای فوتبال هم گفت:« فکر می کنم که فوتبال تغییرات زیادی داشته و سخت تر و پیچیده تر شده است. فوتبال سرعتی شده است، فضاهای خالی کمتری در زمین فوتبال دیده می شود و بازیکنان باید در فضاهای کوچکتری بازی کنند.به علاوه باید فشار بیاورند و به این فشار آوردن ها ادامه دهند. تمام این وجهه ها در تمامی دقایق بازی بسیار مهم است.»

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.