کي‌روش: تا من هستم نه عقيلي نه رحمتي !

به نقل از ورزش 3،کارلوس کي‌روش امروز (دوشنبه) پس از تمرين تيم ملي با خبرنگاران گفت و گو او، با سوالي که درباره عقيلي، رحمتي و کريمي مواجه نشده بود، خودش اين موضوع را مطرح کرد و گفت: مي‌خواهم درباره اين بازيکنان صحبت‌هاي لازم و کاملي را انجام دهم تا همه از اين وضعيت آگاه شوند. در چند روز گذشته من پيغام‌ها و شايعات مختلفي را از کانال هاي خصوصي و عمومي مي شنيديم که از جانب اين دو انجام شده بود، ‌اما من به عنوان سرمربي تيم ملي وظيفه دارم ذهنيت بازي را داشته باشم تا بهترين تصميمات لازم را براي حفظ منافع تيم ملي بگيرم. به اين خاطر است که ما نمي‌توانيم بر اساس شايعات و پيغام‌هاي خصوصي تصميم بگيريم. بنابراين بر اساس دو فاکتور تصميم لازم را گرفتيم.

به گزارش ايسنا ، کي‌روش گفت: اول اين که اگر اين‌ها عقيده راسخ و صادقانه دارند که به تيم ملي برگردند مي‌بايست درخواست رسمي و کتبي از فدراسيون داشته باشند. اما فاکتور دوم اين است که ا گر خواسته آنها براي بازگشت به تيم ملي از روي صداقت کامل است بايد در نامه عذرخواهي شان از چهار گروه عذرخواهي کنند، يک فدراسيون فوتبال، دو هم تيمي هايشان، سه کادر فني و چهار به ويژه از هواداران و طرفداران تيم ملي.

کي‌روش گفت: پس اينجا شفاف است که فدراسيون و کي‌روش اين فرصت را به آنها داده که بتوانند اين افتخار و فرصت را داشته باشند که از گروه‌هايي که گفته‌ام عذرخواهي کرده و در خدمت تيم ملي باشند بدوني هيچ قيد و شرطي.

سرمربي تيم ملي گفت: اما ما تا ساعت 17 ديروز صبر کرديم و متاسفانه هر دو بازيکن اين فرصت افتخارآميز را قبول نکردند و حاضر نشدند پاي بيانيه هاي تنظيم شده را امضا کنند. بنابراين از اين به بعد در هاي تيم ملي بر روي هادي عقيلي و رحمتي بسته خواهد بود و مطمئنا تا زماني که کي‌روش سرمربي تيم ملي است، آنها هيچ وقت به تيم ملي بر نمي‌گردند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.