نیوکاسل 0-1 آرسنال: سلام دوباره به چمپیونزلیگ

سایت گل-
آرسنال با پیروزی 1-0 مقابل نیوکاسل، توانست رتبه چهارمش در رقابت های این فصل لیگ برتر را قطعی کرده و به رقابت های فصل آینده چمپیونزلیگ صعود کند.

در این دیدار توپچی ها نمایش خوبی ارائه دادند و در نهایت توانستند به نتیجه لازم دست پیدا کنند.

به گزارش گانرز تراست، دقیقه 6 ضربه ای ایستگاهی در سمت چپ زمین نیوکاسل برای آرسنال شکل گرفت. سانتی کاسولا این توپ را به پشت محوطه شش قدم ارسال کرد و لورن کوسیلنی با ضربه سر توپ را رو به عقب فرستاد اما ضربه تئو والکات از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 8 امبیا از سمت راست حرکتی را آغاز کرد و بعد از عبور از مرته ساکر ارسالی زمینی به داخل محوطه جریمه آرسنال انجام داد اما ضربه پاپیس سیسه از پشت محوطه شش قدم از بالای دروازه ارسنال به بیرون رفت.

– دقیقه 12 سانتی کازرولا کرنری را از سمت چپ به داخل محوطه شش قدم ارسال کرد اما ضربه سر لورن کوسیلنی با اختلاف کم از کنار تیر دورتر به بیرون رفت.

میکل آرتتا تنها 28 دقیقه در زمین دوام آورد و سپس به دلیل مصدومیت قبلی خود جای خود را به الکس اوکسلید چمبرلین داد.

دقیقه 31 آرون رمسی در میانه زمین پاس فوق العاده ای را برای کایرن گیبز در سمت چپ ارسال کرد. گیبز حرکت خوبی را انجام داد و با از پیش رو برداشتن یک بازیکن توپ را در پشت محوطه جریمه به کازرولا رساند اما ضربه سرضرب سانتی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 38 یوهان کابای در پشت محوطه جریمه آرسنال صاحب توپ شد و از فاصله ای دور اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او بعد از برخورد به زمین در اختیار ژسنی قرار رگفت.

– دقیقه 39 تکل خوب توماس روسیچکی موجب شد توپ به تئو والکات برسد. تئو پاس در عمق بسیار خوبی برای پودولسکی فرستاد که او را در موقعیت تک به تک قرار داد اما داور به اشتباه اعلام افساید کرد.

دقیقه 46 پاس اشتباه گلر نیوکاسل با توپ ربایی آرون رمسی همراه بود و وی پاس در عمقی را برای تئو والکات فراهم کرد. والکات از سمت راست وارد محوطه جرمیه شد و از زاویه ای نه چندان مناسب ضربه ای زمینی را روانه دراوزه کرد اما گلر نیوکاسل با کف دست توپ را برگشت داد و سپس مدافعان این تیم توپ را به اوت زدند.

دقیقه 52 آرسنال سرانجام به گل رسید. ضربه ای ایستگاهی در سمت راست برای آرسنال شکل گرفت. تئو والکات پشت این توپ ایستاد و آن را به پشت محوطه شش قدم ارسال کرد. لوکاس پودولکسی که یک بازیکن را در کنار خود می دید اشاره ای به توپ کرد و این مساله موجب شد لورن کوسیلنی در پشت خط دفاعی آنها به توپ برسد. وی با پرواز بلند خود و حرکتی اکروباتیک توپ را وارد دروازه کرد. 0 – 1.

دقیقه 68 شوت راه دور چمبرلین از بالای دروازه نیوکاسل به بیرون رفت.

دقیقه 71 حاتم بن عرفا از پشت محوطه جریمه آرسنال اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او نیز ار کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 82 کرنری از سمت راست روی دروازه نیوکاسل ارسال شد که در تیر دوم به کازورلا رسید. کازرولا با یک سر توپ کمپبل را از پیش رو برداشت اما شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 91 تئو والکات می توانست گل دوم را به ثمر برساند. اولویر جیرود در میانه زمین نیوکاسل توپی را دریافت کرد اما اشتباه مدافع نیوکاسل موجب شد تئو والکات در موقعیت تک به تک قرار گیرد. تئو دو مدافع حریف را در کنار خود داشت و بعد از کنار زدن انها ضربه ای فنی را به زاویه مخالف زد اما توپ او با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه 94 اولویر جیرود بار دیگر توپ را در سمت چپ محوطه جریمه حریف در اختیار گرفت. وی قصد ارسال توپ به روی دروازه را داشت اما ضربه او بعد از برخورد به بازیکن حریف به روی تیرک افقی دروازه فرود آمد و به کرنر رفت.

در نهایت آرسنال با همان یک گل پیروز میدان شد تا سرانجام جواز حضور در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان سال آینده را بدست آورد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.