فان پرسي سکوت را شکست

مدتها نام اين بازيکن 28 ساله با برخي باشگاه هاي ديگر پيوند خورده بود و زمزمه هاي جدا شدن او از آرسنال شنيده مي شد ولي در تمام اين مدت او سکوت اختيار کرده بود.

به گزارش ايرنا قرارداد کنوني او تا پايان فصل 13- 2012 به انقضا مي رسد و نامش با باشگاه هاي منچسترسيتي و يوونتوس قهرمانان ليگ برتر انگليس و سري آ ايتاليا پيوند خورده است.

فان پرسي براي نخستين بار طي دو سال اخير در نامه اي سرگشاده به هوادارانش در وب سايت شخصي اش نوشت: من مدتها و به سختي دراين باره فکر کردم و نتيجه اين شد که تصميم ندارم قراردادم را تمديد کنم.

اين بازيکن هلندي تاييد کرد که جلسه اي با ” آرسن ونگر” سرمربي و ” ايوان گازيديس” مدير اجرايي باشگاه آرسنال در پايان فصل گذشته داشته تا درباره آينده حضورش در اين باشگاه بحث کند ولي نتوانسته پاسخي را که مي خواسته دريافت کند.

بهترين گلزن آرسنال در سال 2004 از باشگاه فاينورد به اين تيم پيوست ولي از آن زمان تاکنون فقط يک جام قهرماني را همراه با اين تيم بالاي سر برده که آن هم جام حذفي در سال 2005 بوده است.

وي گفت که آرزوي کسب جام انگيزه اصلي او براي ترک ورزشگاه امارات است و از پيشنهاد باشگاه هاي مطرح اروپا در اين زمينه استقبال خواهد کرد.

فان پرسي نوشت: من در تمام اين مدت به احترام باشگاه و به نشانه وفاداري به آن سکوت کردم ولي فکر مي کنم منصفانه خواهد بود که شما دراين لحظه تصميم من را بدانيد.

مهاجم آرسنال افزود: همانطور که گفتم اوايل سال جلسه اي با سرمربي و آقاي گازيديس در پايان فصل داشتم و در باره راهبرد آينده باشگاه و سياست هاي آن صحبت کرديم. بحث مالي و يا قرارداد مطرح نشد چون اولويت من اين ها نيست.

وي اضافه کرد: من به لحاظ شخصي فصلي عالي را پشت سر گذاشتم ولي هدف من فتح جام و بازگشت باشگاه به روزهاي اوج است.

فان پرسي گفت: سواي از احترام عميقي که براي آقاي ونگر، بازيکنان و هواداران تيم قائل هستم ، قصد ندارم جزييات بيشتري در اين زمينه بگويم ولي متاسفانه اين جلسه بيش از هر زمان براي من روشن ساخت که ما در بسياري زمينه ها توافق نداريم و من بايد از آرسنال بروم.

اين بازيکن هلندي خطاب به هواداران آرسنال نوشت: شما حق داريد موافق تصميم من نباشيد و من در هر حال به ديدگاه شما احترام خواهم گذاشت. مهم نيست چه اتفاقي بيفتد ولي من عاشق باشگاه و هواداران آن هستم . با اين باشگاه بزرگ شدم و اوقات زيادي را در آن گذراندم.

فان پرسي افزود: در اسرع وقت که آقاي گازيديس از تعطيلات دو هفته اي بازگردد با او جلسه اي خواهم داشت ودرباره اينده ايم صحبت خواهم کرد.

منبع ورزش3

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.