رونالدو، مهره کلیدی در انتقال آنچلوتی به رئال

سایت گل-
طبق گزارش منتشره در روزنامه اکیپ، سران باشگاه پاری سن ژرمن آماده اند تا برای جذب کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید پیشنهادی 100 میلیون یورویی را به باشگاه مادریدی ارسال کنند و برای به خدمت گرفتن او حاضرند سالانه دستمزدی 18 میلیون یورویی (به صورت خالص ) را به او بپردازند.

دراین گزارش به این نکته اشاره شده که سران باشگاه رئال ممکن است این پروسه را در مذاکراتشان برای به خدمت گرفتن کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی پاری سن ژرمن وارد کنند.

این درحالی است که قرارداد کنونی آنچلوتی با تیم فرانسوی تنها یک سال دیگر اعتبار دارد. روز جمعه ناصر الخلائیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن و کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی این تیم جلسه حساس و سرنوشت سازی را با هم خواهند داشت ودراین جلسه آنها به بررسی عملکرد تیم در فصلی که گذشت می پردازند ودرمورد آینده آنچلوتی صحبت خواهند کرد.

این اتفاق در حالی می افتد که الخلائیفی اخیرا خبر تلاش سران رئال برای به خدمت گرفتن آنچلوتی را تائید کرده بود.حالا روزنامه آ.اس در گزارشی به نقل از روزنامه لو پاریزین به این نکته اشاره کرده که این جلسه که قرار بود روز جمعه برگزار شود، به روز یکشنبه موکول شده است.

دلیل تعلیق این جلسه این بود که رئیس عرب باشگاه پاری سن ژرمن خواسته نشان دهد که این اوست که در مورد روند مذاکرات تعیین تکلیف می کند و نه سرمربی ایتالیایی.آنچلوتی در روزهای اخیر گفته بود که باید برای مشخص کردن تکلیف آینده اش با سران پاری سن ژرمن دیدار کند و حتی تاریخ مشخصی برای این جلسه اعلام کرده بود که ناصر الخلائیفی از این رفتار خوشش نیامده و برای نشان دادن اقتدارش، زمان این جلسه را از روز جمعه به یکشنبه منتقل کرده.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.