لمپارد: اگر قهرمان شویم، من و تری با هم جام را بالا می بریم/ تمرین پنالتی نکردیم

سایت گل-
فرانک لمپارد، هافبک باتجربه چلسی، که در دیدار امشب مقابل بنفیکا در فینال لیگ اروپا، بازوبند کاپیتان آبی ها را به بازو خواهد بست، اعلام کرد در صورت قهرمانی، جام را به همراهی جان تری بالای سر خواهند برد.

تری که فینال سال گذشته چمپیونزلیگ را به دلیل مصدومیت از دست داد، در دیدار امشب به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود. او چند روز قبل در دیدار مقابل استون ویلا دچار آسیب دیدگی شد و هنوز شرایط بازی کردن را پیدا نکرده است.

لمپارد در پاسخ به خبرنگاران در مورد اینکه در صورت قهرمانی، چه کسی جام را بالای سر می برد، گفت:” ما سال گذشته، جان خیلی بدشانس بود. اما همه در رسیدن ما به فینال نقش داشتند. همه با هم پیروزی می شویم.

نمی خواهم از همین حالا به این چیزها فکر کنم اما اگر قهرمان شویم، مانند سال گذشته عمل خواهیم کرد. من و جان جام را بالا می بریم.”

کار چلسی در هر دو فینال چمپیونزلیگ 2008 و 2012 به پنالتی کشید اما لمپارد فاش کرد که برای دیدار امشب تمرین پنالتی نکرده اند.

” ما برای پنالتی زدن تمرین نکردیم. ما سال گذشته تمرین کردیم و توانستیم همه ضربات مان را گل کنیم و پیروز شویم.

من در تیم ملی هم خیلی تمرین پنالتی زدن کرده ام اما در آنجا ما بارها شکست خوردیم. پس فکر نمی کنم تمرین کردن حتما پیروزی ما را تضمین کند.

این به بازیکنان بستگی دارد. بعضی ها دوست دارند تمرین کنند اما مثلا میشائیل بالاک اصلا دوست نداشت تمرین پنالتی زنی کند ولی یکی بهترین پنالتی زن هایی بود که من دیدم.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.