پپ، بخشی از کارمندان بارسا را به بایرن می برد

سایت گل-
بارسلونا در تابستان امسال، بازار پررفت و آمدی خواهد داشت؛این تردد بالا نه فقط به انتقال و خرید و فروش بازیکنان در بازار نقل و انتقالات تابستانی مربوط می شود، بلکه بسیاری از اعضای کادر فنی باشگاه کاتالان با اتمام قراردادشان با بارسلونا، این قرارداد را تمدید نکرده و همراه با پپ گواردیولا به بایرن مونیخ می روند.

یکی از همکاران پپ گواردیولا که در زمان روی کار آمدنش در بارسلونا نقش پررنگی در موفقیت تیم او داشت، دومنک تورنت و کارلس پلانچارت، اعضای کادرنظارتی بارسلونا بودند . آنها با بهره گیری از سیستم ویدئویی جدید و ضبط بازیهای تیم های حریف برای آنالیز بازیها، نقش موثری در موفقیت تیم گواردیولا داشتند و حالا با اتمام قراردادشان با تیم کاتالان، از بارسا جدا شده و با گواردیولا به آلمان خواهند رفت.

در حال حاضر پلانچارت و تورنت اولین کسانی هستند که در پایان فصل از بارسلونا جدا خواهند شد. البته تعداد دیگری از اعضای کادر فنی بارسلونا هم هستند که پیشنهادهایی برای همراهی پپ در ماجراجویی جدیدش در آلمان دریافت کرده اند.

طبق گزارش منتشره در روزنامه آ.اس لورنزو بوئن آونتورا، مربی بدنساز بارسلونا در طول سه سال اخیر یکی از این افراد است. علاوه بر او نام امیلی ریکارت، بدنساز ومربی بازیابی مصدومان بارسا و یکی از دوستان صمیمی دوران کودکی گواردیولاست که او نیز می داند که درکنار گواردیولا جایگاه ویژه ای خواهد داشت.البته سران بارسلونا امیدوارند تا قرارداد او را به تمدید برسانند.

درپایان رقابت های این فصل قرارداد اکثر سرمربیان فوتبال پایه ای و پزشکان تیم اصلی بارسلونا هم به پایان می رسد و بدین آندونی سوبی سارتا مسئولیت سختی در حفظ این افراد در تیم کاتالان خواهد داشت

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.