بنیتس: خندیدن داوید لوئیس به خاطر توهین هواداران منچستریونایتد بود

سایت گل-
رافا بنیتس، سرمربی چلسی، از داوید لوئیس، مدافع تیمش، در مقابل جنجال های اخیر به خاطر اتفاقات دیدار این هفته مقابل منچستریونایتد دفاع کرد.

در دیدار یکشنبه شب چلسی مقابل منچستریونایتد در الدترافورد، رافائل، مدافع راست شیاطین سرخ، به خاطر خطا روی لوئیس و دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

اما تصاویر تلویزیونی حاکی از این بود که لوئیس در حالی که روی زمین دراز کشیده بود و وانمود کرده بود که درد می کشد، در واقع در حال لبخند زدن بود.

این بازیکن به هم تیمی هایش گفته بود که دلیل لبخندش، به خاطر توهین های هواداران منچستریونایتد بوده و بنیتس نیز از مدافع تیمش دفاع کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” می دانم که داوید لوئیس یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر است؛ با فاصله از بسیاری بازیکنان دیگر. بی تردید او یکی از بهترین هاست.

فکر می کنم صحبت کردن در مورد اخراج رافائل، ارتباطی به پیروزی ما مقابل منچستریونایتد ندارد. ما در سه دیدار خیلی از آنها بهتر بودیم.

داوید لوئیس در حال خندیدن بود زیرا هواداران حریف به او، به خاطر اخراج شدن رافائل، توهین کرده بودند. نمی دانم چرا ما در حال صحبت در این مورد هستیم، به جای اینکه در مورد تکل های بدی که هر هفته می بینیم، صحبت کنیم.
فکر می کنم ما به چیزی اهمیت داده ایم که از بقیه مسائل مهمتر نیست.”

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.