مورینیو: دستاوردهای من خود گویای همه چیز است

سایت گل-
ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که در مورد عملکرد او در رئال باید براساس دستاوردهایش قضاوت شود، نه ناکامی اش در رقابت های چمپیونزلیگ.

این مربی پرتغالی با چهار تیم در چهار کشور مختلف توانست قهرمان لیگ شود و یکی از سه مربی ای است که توانسته با دو تیم مختلف، قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کند. او همچنین فصل گذشته رکورد کسب امتیاز و گل زده در لالیگا را شکست.

اما نتوانست با رئال قهرمانی در چمپیونزلیگ را جشن بگیرد تا منتقدانش دوران حضور او در برنابئو را ناکام بدانند.

آقای خاص در گفتگو با خبرنگاران گفت:” من همیشه امیدوارم که یک آدم باهوش سوالی از من بپرسد که نیاز به یک برگ کاغذ داشته باشد.

رکورد امتیاز لیگ در اختیار من است. من با رئال سه بار به فینال چمپیونزلیگ رسیدم که البته شخصا من را راضی نکرده است. اما نمی توانم بگویم که این دستاورد آسان بود زیرا 18 مربی قبلی در 21 سال، تنها 5 بار با رئال به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسیدند.

اما با سه حضور در نیمه نهایی چمپیونزلیگ در سه فصل، این مورینیو است که آدم بده است.

کار من باید براساس آنچه به دست آوردم، ارزش گذاری شود . این تقصیر خودم است زیرا من جام های زیادی به دست آوردم و این انتظارات را زیاد کرد.

شما روزنامه نگاران می خواهید نام من را حذف کنید اما نمی توانید؛ زیرا تیم من بود که با 101 امتیاز قهرمان لالیگا شود. رئال 20 سال قهرمان لالیگا نشده بود اما ما توانستیم آن را ببریم. رکورد 100 امتیاز و 121 گل مال من است. این را نمی تواند حذف کرد. البته این باعث غرور من نمی شود.”

گفته می شود دوران حضور مورینیو در رئال در پایان فصل به انتها می رسد و او در تابستان پیش رو راهی چلسی خواهد شد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.