گزارش روز: پیکه، شواینی و گروس کروتس و راموس/ خطر از دست دادن فینال چمپیونزلیگ در کمین 11 ستاره

سایت گل-
هرچند بایرن موفق شد در دیدار رفت با نتیجه 4-0 مقابل بارسا به پیروزی برسد و گام بلندی به سوی فینال ومبلی بردارد اما مطمئنا هاینکس نمی تواند ریسک کند و به چند بازیکن اصلی تیمش استراحت بدهد.

اما آنچه باعث نگرانی سرمربی باتجربه باواریی هاست، دو اخطاره بودن شش بازیکن اصلی این تیم است که در صورت دریافت کارت زرد سوم، باعث می شود دیدار فینال را از دست بدهند.

ماریو گومز، باستین شواین اشتایگر، خاوی مارتینس، دانته، لوئیس گوستاوو و فیلیپ لام، 6 بازیکنی هستند که در دیدار قبل مقابل بارسا دو اخطاره شدند و ممکن است مهمترین بازی فصل باواریایی ها را از دست بدهند. در این بین لوئیس گوستاوو که سال گذشته هم دیدار فینال مقابل چلسی را از دست داد، باید بیش از دیگران مراقب باشد.

در سمت مقابل، تنها دو بازیکن بارسا با خطر از دست دادن فینال احتمالی روبرو هستند. جرارد پیکه و الکس سونگ دو بازیکن دو اخطاره آبی و اناری ها هستند که با توجه به مشکلات دفاعی بارسا، از دست دادن آنها برای دیدار نهایی می تواند برای ویلانووا بسیار نگران کننده باشد.

در بین چهار مربی ای که تیم های شان در مرحله نیمه نهایی حضور دارند، یورگن کلوپ کمتر از بقیه نگرانی دارد. تنها بازیکن دو اخطاره زردها کوین گروس کروتس است که بازیکن ثابت تیم هم محسوب نمی شود.

رئالی ها هم دو بازیکن دو اخظاره دارند؛ سرخیو راموس و مایکل اسین که باید تلاش کنند در دیدار مقابل دورتموند، بدن دریافت کارت، تیم شان را به پیروزی برسانند.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.