میلان 4 – کاتانیا 2: فرار از تنگه وحشت

سایت گل –
میلان دو بار از کاتانیا عقب افتاد اما در نهایت توانست آنها را چهار بر دو شکست دهد.

میلانی‌ها می‌دانستند فیورنتینا سه بر صفر سمپدوریا را برده و به رده سوم رسیده، و آنها هم برای بازپس‌گیری رتبه آخرین سهمیه صعود به لیگ قهرمانان نیاز به برد مقابل کاتانیا داشتند.

میلانی‌ها در دقیقه 2 اعتراض شدیدی به داور داشتند و می‌گفتند نیکولا لگروتالیه در محوطه جریمه خطای هند انجام داده، که داور نظر آنها را نپذیرفت.

میلان سرسختانه تلاش می‌کرد گل بزند اما کاتانیا در دقیقه 30 به گل رسید. لگروتالیه بالاتر از همه پرید و ضربه ایستگاهی بی‌نقص فرانچسکو لودی را به درون دروازه فرستاد. این اولین موقعیت جدی سیسیلی‌ها در این مسابقه بود.

سپس کوین پرینس بواتنگ توپ را به تیر دروازه حریف کوبید. در نهایت متیو فلامینی در دقیقه 45 دروازه آلبرتو فریسون را گشود که تا آن موقع نمایشی عالی داشت. او در برگشت یک موقعیت آن را از زاویه بسته گل کرد.

کاتانیا در نیمه دوم هم زودتر از میلان به گل رسید. گونسالو برجسیو روی ایستا بودن خط دفاعی میلان توانست با ضربه‌ای چیپ دروازه مارکو آملیا را باز کند. این گل در دقیقه 65 بود.

اما میلان در دقیقه 74 پاسخ این گل را هم داد. پاتزینی تازه‌وارد با ضربه‌ای ساده در دهانه دروازه بازی را مساوی کرد. او سه دقیقه بعد گل دوم خود را هم زد. استفان الشعراوی از مدافع مستقیم خود گذشت و ضربه‌اش را فریسون برگرداند که پاتزینی در برگشت آن را گل کرد.

گل بعدی در دقیقه 92 از راه رسید. بالوتلی از حریف پنالتی گرفت و آن را به گل تبدیل کرد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.