ویلاس بواس: من جانشین مورینیو در رئال نیستم

سایت گل-
آندره ویلاس بواس سرمربی جوان تاتنهام در صحبت هایی اعلام کرده که او جانشین ژوزه مورینیو در رئال مادرید نخواهد بود.

این درحالی است که این روزها رسانه های مختلف خبری از جدایی مورینیوی 50 ساله از رئال مادرید در پایان رقابت های این فصل خبر می دهند ودراین میان از آندره ویلاس بواس به عنوان یکی از جانشین های احتمالی آقای خاص درمادرید یاد می شود. این مربی جوان پرتغالی که تا به اینجا بیش از یک فصل هدایت هیچ تیمی را در دست نداشته،اعلام کرده که می خواهد در وایت هارت لین بماند.

ویلاس بواس در صحبت هایی به خبرنگاران گفت:«در حال حاضر کاملا تمرکزم را برای یک فصل دیگر در تاتنهام متمرکز کرده ام. من با این تیم قرار داد دارم. به من این فرصت داده شده تا هدایت این تیم را در دست داشته باشم و از آنها واقعا متشکرم.»

مربی جوان پرتغالی ادامه داد:« گمانه زنی ها در مورد تلاش رئال مادرید برای یافتن یک سرمربی جدید در سرتاسر دنیا به گوش می رسد.رئال به دنبال یک مربی است و آن مربی هم با تیم دیگری قرارداد دارد.»

ویلاس بواس تمایل زیادی دارد تا بتواند با تیمش مجوز حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند و البته از اینکه رسانه ها او را گزینه مناسبی برای هدایت رئال می دانند خوشحال است ولی اعلام کرده که تمرکزش را روی هدایت تاتنهام قرار داده:«واقعیت این است که مورینیو عملا گفته که به دنبال جدایی از تیم است و همین منجر به افزایش گمانه زنی ها شده. برای من، این همیشه یک افتخار بزرگ است ولی من الان تمرکزم را کاملا روی کارم درتاتنهام قرار داده ام. هرزمان که فردی قراردادی را به امضا می رساند از او انتظار می رود که تا پایان به قراردادش متعهد بماند. »

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.